بگ و ساک دستی:

در این مقاله به بررسی کاربرد بگ و ساک دستی می پردازیم.

یکی از بهترین و پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی که در اکثر فعالیتهای تجاری و اقتصادی کاربرد و نقش خیلی مهمی دارد بگ و ساک دستی تبلیغاتی است . ساک دستی نه تنها اینکه در بوتیک ها ، فروشگاه ها ، فست فود ها و بنگاه های مختلف تجاری و اقتصادی که فروشنده کالا و یا محصولات متفاوت و خاص هستند ، بلکه در بسیاری از شرکت هایی که صرفا نیاز به معرفی خدمات خود در قالب ارائه هدایای تبلیغاتی و حضور در نمایشگاه ها دارند ، مورد استفاده زیادی قرار می گیرد . استفاده از ساک دستی هم برای سهولت جابجایی محصولات شما توسط مشتری، هم برای تبلیغات بسیار مفید و موثر است .

بگ و ساک دستی با دو کاربرد بسته بندی محصول و هدیه تبلیغاتی :

بله همانطور که می دانیم ساک دستی با دو کاربرد بسته بندی و هدیه تبلیغاتی به خصوص در یک دهه گذشته ارزش خاصی پیدا کرده است. به رغم سابقه نه چندان زیاد استفاده فراگیر این کالا در سطح جامعه و با توجه به تازه بودن آن، تا کنون اسامی  متنوعی به آن داده شده  است . مانند : ساک دستی ، ساک خرید ، بگ شاپ ،  شاپینگ بگ (Shopping Bag) و …

ساک دستی تبلیغاتی چه استفاده یی دارد؟

۱- بسته بندی کالاهای فروشگاهی: مثلا برای  پوشاک ، ساعت ، قطعات کامپیوتری و الکتریکی . طلا و جواهر ، آرایشی و بهداشتی، و …
۲- بسته بندی هدایای تبلیغاتی :همچو سالنامه ( سررسید ) ، کتاب های گرانبها ، ست های مدیریتی ، لوح بزرگداشت و یادبود و… .
۳- بسته بندی جهت کاتالوگ ها : برشور ها . فولدر ها ، اسناد و فهرست بها و غیره . خصوصا در هنگام برگزاری فستیوال ها ، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها است .

قابل گفتن است که ساک دستی تبلیغاتی می تواند به تنهایی در دست هر فرد بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش نماید و قطعا نقش قابل توجه ای را در پیشبرد اهداف شرکت شما بازی می کند.
ساک دستی تبلیعاتی در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می شود، که آمرتات بگ با توجه به زمینه فعالیت خود در طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی مشغول می باشند.

بر خلاف این که فکر می شود ساک دستی کاغذی تبلیغاتی ،به علت جنس کاغذی آن از دوام  کمی برخوردار است ، ولی تجربه نشان داده است، این محصول علاوه بر داشتن استحکام زیاد به دلیل داشتن روکش سلفونی خود حتی توان حمل تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، می تواند یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شود و برای اینطور نتایج استفاده نمی گردد . ساک دستی از جنس کاغذی یکی از تاثیر گذار ترین روش های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیرات زیادی در اذهان مخاطبان بگذارد و نظر آن ها را به اهداف مورد نظر شما جلب کند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید