تولید انواع مارک لباس

انواع لیبل ها و مارک لباس

برخی از انواع مارک‌ها و اتیکت‌های لباس عبارتند از:

  • برند: نام یک شرکت یا برند خاص که بر روی لباس‌ها چاپ می‌شود تا ارتباط بین مشتریان و برند را تقویت کند.
  • لوگو: تصویر یا نماد خاصی که بر روی لباس‌ها چاپ می‌شود تا هویت و شناخت برند را به مشتریان ارائه کند.
  • برچسب محصول: برچسب کوچکی که به لباس‌ها الصاق می‌شود و اطلاعاتی مانند نام برند، جنس، کشور سازنده، نحوه مراقبت، شماره مدل و بارکد را نمایش می‌دهد.
  • برچسب سایز: برچسب کوچکی که به لباس‌ها الصاق می‌شود و اطلاعاتی مانند سایز و اندازه را نمایش می‌دهد.
  • برچسب قیمت: برچسب کوچکی که به لباس‌ها الصاق می‌شود و قیمت لباس را نمایش می‌دهد.
  • اتیکت مراقبت: برچسب کوچکی که به لباس‌ها الصاق می‌شود و نحوه مراقبت و شستشوی لباس را نمایش می‌دهد.
  • اتیکت بازاریابی: برچسب کوچکی که به لباس‌ها الصاق می‌شود و اطلاعات تبلیغاتی و بازاریابی مانند تخفیف، فصل فروش، شعار و موضوع فروش را نمایش می‌دهد.

مارک‌ها و اتیکت‌های لباس اطلاعات مهمی را درباره لباس‌ها برای مشتریان فراهم می‌کنند و به شناسایی برند، هویت و ارتباط با مشتریان کمک می‌کنند.

لیبل چاپی

لیبل های چاپی

مارک لباس در قسمت داخلی لباس‌ ها، بر روی لباس ها متصل شده که به این قسمت یا بخش کوچک متصل به لباس، مارک لباس گفته می‌شود.

اتیکت یا مارک لباس برچسب‌هایی است که از متریال مختلفی ساخته میشود و بر روی لباس قرار می‌گیرد که شامل اطلاعاتی مانند نام برند، نام محصول، جنس، رنگ، نحوه شستشو و دستورالعمل مراقبت از لباس می‌شود.

اتیکت ها به عنوان یک راهنمایی برای مشتریان در خرید لباس‌ها مهم هستند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانند از محصولات را مراقبت و استفاده کنند. برخی از اتیکت‌های لباس شامل علامت‌های خلاقانه و اجتماعی نیز می‌شوند که به مشتریان نشان می‌دهند که برندی که این لباس را تولید کرده است، به مسائلی مانند حقوق کارگران، حفظ محیط زیست و سایر ارزش‌های اجتماعی نیز توجه دارد.

 مارک چاپی لباس در انواع مختلفی قابل تولید و عرضه و استفاده می باشد. که بسته به نوع و جنس لباس، مارک نیز متنوع طراحی خواهد شد. خشایار برند این محصولات را با ظاهر شیک و خاص، کیفیت بالا، مطرح شدن برند محصول شما را بسته به نیاز شما، تنوع در رنگ دلخواه، طرح و متریال، قیمت مناسب، نبود محدودیت در خلاقیت محصولات، تولید می کند. و خشایار برند آنچه که دلخواه شما است را به تحقق می رساند.

در حقیقت قابلیت این روش برای چاپ انواع گوناگونی از سطوح چاپی باعث شده است تا بخش وسیعی از محصولات با این روش قابل چاپ باشند. بسته بندی مواد غذایی همان طور که می دانید یکی از مهم ترین کاربرد های این روش چاپی می باشد.

لیبل های پارچه ای و بافت

مارک پارچه ای، لیبل بافت یا پارچه ای به صورتی است. که طرح روی لیبل لباس آن به وسیله بافت به وجود می آید. این نوع لیبل ها ، اکثرا مقاومت بالایی در برابر شستشو و … دارند. کیفیت مارک پارچه ای به اندازه تراکمشان است. به طوری که هر چه تراکم بافت مارک پارچه ای بیشتر باشد، کیفیت مارک هم افزایش می یابد. و طبیعتا قیمت محصول نیز بیشتر می شود. و بالعکس. خشایار برند این محصولات را با ظاهر شیک و خاص، مقاوم در برابر شستشو، ماندگاری بالا، مناسب کارها و محصولات خاص تولید می کند.

مارک پارچه ای یا مارک بافت در دو نوع مارک تافته و نخ ترک قابل ارائه است. همچنین مارک های پارچه ای تنوع و کیفیت های متفاوتی دارند. معمولا کیفیت لیبل پارچه ای با تراکم بافت آن مشخص می شود. مارک پارچه ای را می توان به صورت چسب دار استفاده کرد. مارک پشت چسب دار هم به صورت چسب دو طرفه و هم به صورت مارک حرارتی قابل استفاده است. در نوع مارک حرارتی برای چسباندن لیبل به کار، از حرارت اتو استفاده می شود. به همین دلیل به آن مارک اتویی یا لیبل اتویی نیز می گویند.

و نیز مارک های پارچه ای در طیف وسیعی از تولیدات مانند پوشاک از جمله (پشت یقه مانتو، پیراهن، تیشرت، برگه و گلچه کفش، روسری ها، پالتو، شومیز و…) مبلمان، کوسن، سرویس آشپزخانه، کالای خواب و … استفاده می‌ شود.

روزت و زاماک
اتیکت چرم لیزری

لیبل های چرمی 

لیبل ها و اتیکت های چرمی یکی دیگر از روش های برندینگ می باشد. که در اکثر لباس ها، به ویژه به روی انواع شلوار جین و در پشت شلوار در قسمت جای کمربند شلوار قرار می گیرد. خشایار برند این محصولات را با ظاهر شیک و خاص، کیفیت بالا، مطرح شدن برند شما را بسته به نیاز شما، با متریال متفاوت، تولید می کند. لیبل ها و اتیکت های چرمی باعث شیک جلوه دادن لباس می شوند. و خود به تنهایی از ظاهری زیبا ، شیک و تمیز برخوردار هستند. وقتی این جنس مارک و لیبل بر روی لباسی متصل می شود. موجب می شود ارزش آن بیشتر به چشم مشتری بیاید.

در اتیکت چرمی ها و مارک های چرمی ظاهر شیک و خاص و متفاوت وجود دارد. و همچنین کیفیت بالا، جلب توجه این جنس لیبل ها و مطرح شدن برند شما تاثیر بسزایی دارد. بسیاری از تولید کنندگان پوشاک جهت معرفی محصولات لاکچری از این نوع جنس چرمی مارک بهره می‌ برند. و مشتریان را جذب کار های خود می کنند.

مارک و اتیکت کاغذی

اتیکت کاغذی که یکی از اقلام تبلیغاتی است که می تواند راجع به یک محصول و یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت و سازمان، اطلاعاتی را به مشتریان ارائه می نماید. چاپ بروشور های کاغذی مانند دیگر موارد تبلیغاتی می تواند موجب رونق بخشیدن به کسب و کار شما نیز گردد.

اکثر پوشاک دارای اتیکت لباس ، مارک لباس و لیبل لباس های چاپی از جنس کاغذی علاوه بر بروشور های ساتنی خود می باشند. لیبل های کاغذی از دسته اتیکت هایی می باشند. که دارای تنوع های مختلفی هستند. و به سه دسته ی اتیکت نیمه گلاسه یا نیمه براق، مات و گلاسه تقسیم می شوند.

بروشور ها و مارک های کاغذی جزوات کوچک یا کتابچه‌ های کوچکی هستند که به یکدیگر منگنه می‌ شوند. و یا برگه های سایز کوچکی و به همین دلیل این نام برایشان برگزیده شده بوده است. لیبل کاغذی متداول ترین و همچنین ارزان ترین برچسب های موجود در صنعت تولید مارک و اتیکت می باشد.

از معایب برچسب کاغذی می توان به آسیب پذیر بودن آن در برابر پاره شدن ، مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و آبی و همچنین در تماس مستقیم با مواد شیمیایی اشاره کرد.

اتیکت های کاغذی لیزری

مارک های چسبی

مارک ها و لیبل چسبی دارای طیف وسیعی از ابعاد مختلف مطابق با سایز دلخواه مشتری می باشند. و همچنین قابل چاپ در اشکال مختلفی چون مستطیل ، مربع ، دایره و … می باشد.

این مدل مارک ها و لیبل ها تهیه شده از کاغذ هایی با جنس مرغوب و ضخامت استاندارد نیز می باشند.

همچنین از جنس های دیگری چون کاغذ های گلاسه ، کاغذ های شیشه ای براق و یا مات به صورت پشت چسبی قابل تولید و عرضه به بازار می باشند.

این نوع لیبل لباس ها ضد آب نمی باشند. و در مقابل رطوبت و … آسیب پذیر هستند. با این وجود بسیار کاربرد فراوانی در محصولات غذایی و یا دیگر وسایل در فروشگاه های مختلف دارند.

خشایار برند با تکیه بر دانش روز و تجهیزات پیشرفته و به کارگیری تیم مجرب و خلاق در زمینه طراحی و تولید انواع مارک، اتیکت، لیبل، برشور چاپی، کارت آویز لباس ، پلمپ، کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور لباس مجلسی و کاور کت و شلوار ، روزت، بگ و ساک دستی و بگ پارچه ای توانسته است. گامی موثر در زمینه تولید محصولات داشته باشد.

مارک و لیبل لباس

مارک لباس معرف نام تجاری یا برند است که بر روی لباس‌ها به صورت خاص، ویژگی‌ها و شناسه‌هایی مانند لوگو، نام یا نماد دیگری دارد. مارک لباس یک شناسه معرف برند و کیفیت محصولات آن شناخته می‌شود و برای مصرف‌کنندگان مهم است.

مارک روی لباس به معنای نشان تجاری و شناسه مشخصی است که بر روی لباس‌ها یا پوشاک چاپ می‌شود. این نشان تجاری به عنوان نماد شناخته‌شده یک برند به کار می‌رود و مشتریان را در خرید لباس‌ها راهنمایی می‌کند. نام‌های برندها، لوگوها، نمادها و برچسب‌های متعددی که بر روی لباس‌ها چاپ می‌شود و شامل اطلاعاتی مانند نام برند، شناسه محصول، جنس، کشور سازنده، نحوه استفاده و دستورالعمل مراقبت از لباس است.

لیبل ها و مارک های لباس ها یکی از اقلام مهم برای پوشاک می باشد. و برای فروش آن ها بسیار هائز اهمیت بوده و ضرورت دارد. اتیکت لباس یکی از المان های مهم در فروش محصولات می باشد که دارای اطلاعاتی اعم از برند محصول ، نحوه ی استفاده و شستشوی آن نیز می باشد.

اتیکت یا مارک با توجه به کاربرد آن و نوع چاپ اطلاعات بر روی آن انواع مختلفی نیز دارد. با کمی دقت به اطراف خود می توانید مدل های مختلف آن را در منزل یا محل کار خود مشاهده و پیدا کنید. خشایار برند جزو یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه تولید انواع لیبل و اتیکت با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین متریال وجود به ببازار عرضه می کند.

مارک روی لباس یکی از شناخته شدنی‌ترین و مهم‌ترین عناصر شناسایی یک برند پوشاک است که می‌تواند نقش بسیار مهمی در ارتباط با مشتریان، تبلیغات و بازاریابی بازی کند که تمامی مشخصات کار بر روی آن حک می شود. اعم از طرز استفاده ، جنس و … و خریدار را از مشخصات آن مطلع شوند.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید