تولید انواع مارک لباس

انواع لیبل های مارک لباس

لیبل چاپی

لیبل های چاپی

در قسمت داخلی لباس‌ها، پارچه کوچکی بر روی لباس دوخته شده و روی آن نوشته‌هایی است که اکثرا به ویژگی و مشخصات لباس اشاره می‌کند. به این قسمت یا بخش کوچک متصل به لباس، مارک لباس گفته می‌شود. مارک چاپی لباس در انواع مختلفی قابل تولید و استفاده است که بسته به نوع و جنس لباس، مارک نیز متنوع طراحی خواهد شد. خشایار برند این محصولات را با ظاهر شیک و خاص، کیفیت بالا، مطرح شدن برند شما را بسته به نیاز شما،تنوع در رنگ، طرح و متریال، قیمت مناسب، نبود محدودیت در خلاقیت محصولات، تولید می کند.

لیبل های پارچه ای و بافت

مارک پارچه ای، لیبل بافت ایی یا پارچه ایی  به شکلی است که طرح روی لیبل آن به وسیله بافت به وجود می آید. این نوع لیبل ها ، اکثرا مقاومت بالایی دارد. کیفیت مارک پارچه ای به اندازه تراکمش است به طوری که هر چه تراکم بافت مارک پارچه ای بیشتر باشد کیفیت مارک هم افزایش می یابد و طبیعتا قیمت محصول نیز بیشتر می شود. خشایار برند این محصولات را با  ظاهر شیک و خاص، مقاوم در برابر شستشو، ماندگاری بالا، مناسب کارهای خاص  تولید می کند.

روزت و زاماک
لیبل چرم

لیبل های چرمی 

لیبل های چرمی یکی از روش های برندینگ می باشد که در اکثر لباس ها، بخصوص به روی انواع شلوار جین و در پشت شلوار در قسمت جای کمربند قرار می گیرد. خشایار برند این محصولات را با  ظاهر شیک و خاص، کیفیت بالا، مطرح شدن برند شما را بسته به نیاز شما، با متریال متفاوت، تولید می کند.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید