بروشورهای کاغذی

بروشور کاغذی یکی از محصولات گروه خشایار برند می باشد. بروشورهای کاغذی جزء جدایی ناپذیر البسه می باشند. این المان ها معمولاً توضیحاتی راجع به نحوه نگهداری محصول ارائه می دهند.

اتیکت کاغذی که یکی از اقلام تبلیغاتی است که می تواند راجع به یک محصول و یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت و سازمان ،اطلاعاتی را به مشتریان ارائه نماید. چاپ بروشور مانند دیگر موارد تبلیغاتی می تواند موجب رونق بخشیدن به کسب و کار شما نیز گردد.

اما این مهم در گرو طراحی اصولی و چاپ صحیح آن است. در واقع در صورتی که یک بروشور به طور مناسبی چاپ گردد. موجب حرفه ای جلوه دادن شما نزد مخاطب و در نتیجه فروش بالای شما خواهد گردید. لذا نباید از اهمیت این مورد غافل گردید.

اتیکت کاغذی

اکثر پوشاک دارای اتیکت لباس ، مارک لباس و لیبل لباس ، کاور لباس مانند کاور کت و شلوار و کاور مانتو و کارت آویز لباس های چاپی از جنس کاغذی علاوه بر بروشور های ساتنی خود هستند. همچنین تولید کننده انواع اتیکت چرمی نیز هستند.

بروشور های کاغذی یک سند تبلیغاتی یک شرکت یا برند هستند. که در درجه اول برای معرفی یک شرکت، سازمان، محصولات آن سازمان یا شرکت یا خدمات و اطلاع‌ رسانی به مشتریان یا عموم مردم از مزایای آن استفاده می‌ شود. بروشور معمولاً به صورت شخصی توزیع یا ارسال می‌ شود یا در مکان‌ های پر رفت و آمد در قفسه‌ های مخصوص قرار می‌ گیرد.

بروشورهای کاغذی

جزوات کوچک یا کتابچه‌های کوچک بودند که به یکدیگر منگنه می‌ شدند. و یا برگه های سایز کوچکی و به همین دلیل این نام برایشان برگزیده شد. استفاده از کاغذ گلاسه برای بروشور و لیبل چسبی مناسب به نظر می رسد. در مورد انواع کاغذ گلاسه می توان به دو نوع براق و مات آن اشاره نمود. مات و یا براق شدن بروشور تحت تاثیر استفاده از سلفون های مات و براقی هستند که بر روی کاغذ ها کشیده می شوند. و شکل و شمایل آن را تغییر می دهد.

بروشور ها را عموماً بر روی کاغذهای گلاسه چاپ می کنند. استفاده از عکس های زیبا، رنگ های گیرا و طراحی منحصر بفرد. از جمله مهمترین معیارها برای مخاطب، به منظور برداشتن بروشور شما می باشد. ارائه ی مطالب مفید و داشتن محصول خوب در درجه های بعدی هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید