کاور کت دسته دار

کاور کت دسته دار یک از انواع کاور می باشد که برای سهولت در جابجایی طراحی شده است. در این گونه کاور لباس، سر چوب لباسی درون کاور قرار می گیرد. و فیکس می شود. در دو طرف طولی این کاورها دسته هایی تعبیه شده که می توانید با در یک دست گرفتن هر دوی آنها، به راحتی کاور و کت را حمل کنید.

خشایار برند همچنین تولید کننده انواع لیبل لباس ها، مارک لباس ها و اتیکت لباس و کارت آویز لباس ها از انواع جنس های موجود به صورت حرفه ای می باشد. این نوع کاور های دسته دار برای البسه بسیار حمل و نقل راحتی دارند. و دسته تعبیه شده بر روی کاور این کار را بسیار برای کاربر آسان کرده است.

تقریباً می توان گفت هیچ کت وشلواری فروخته نمی شود. مگر به همراه یک کاور کت و شلوار!! این راحت ترین تعبیر برای بیان نقش کاور در فروش کت و شلوار است.

کت و شلوار (به خصوص کت) برای در امان ماندن از گرد و خاک و دوده و سایر مواردی که ممکن است آن را لک کند. همواره درون کاور قرار می گیرد. پس کاورها را می توان همراه همیشگی کت و شلوارها دانست.

کاور دسته دار

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به نظم و ترتیب اهمیت ویژه ای می دهند. کاور لباس مانند کاور مانتو دسته دار خشایار برند را به شما پیشنهاد می کنیم. این کاور تاشو را می توانید به سادگی پیچیده و آن را جمع کنید. در این حالتبه صورت کوچک تر تبدیل خواهد شد که حمل ان را برایتان ساده تر می کند.

با وزن سبک و حجم کمی که دارد، به دسته بندی، نظم و استفاده آسان لوازم شما کمک می کند. می تواند با فشرده سازی لباس ها حجم کمد خود را نیز افزایش دهید!

کاور کت دسته دار

بهترین راه برای نگهداری از لباس‌های تازه شسته شده در برابر خاک ها و گرد و غبار، استفاده از یک کاور نخی نازک زیپ‌دار است. فایده این کاورهای نخی اینست که باعث میشود جریان هوا با الیاف لباس ارتباط داشته باشد و این موضوع جلوگیری از پوسیدگی لباسها را باعث می شود. و همین موضوع جلوی باقی ماندن هرگونه رطوبت در لباس را می‌گیرند.

بر خلاف این که فکر می شود ساک دستی کاغذی تبلیغاتی، به علت جنس کاغذی آن از دوام کمی برخوردار است. ولی تجربه نشان داده است. این محصول علاوه بر داشتن استحکام زیاد به دلیل داشتن روکش سلفونی خود حتی توان حمل تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید