کاور لباس خشکشویی

کاور لباس خشکشویی ، این را می توان گفت که تمامی خشکشویی‌های معتبر در سراسر جهان برای کاور لباس هایشان از کیسه‌های نایلونی استفاده میکنند. که آنها بسیار سبک  هستند برای تحویل دادن لباس‌های تازه خشکشویی شده  یا لباس‌های آبشویی شده و آهار زده شده است. خشایار برند همچنین تولید کننده انواع لیبل لباس ها، مارک لباس ها و اتیکت لباس ها و کارت آویز ها از انواع جنس های موجود به صورت حرفه ای می باشد.

خب تا اینجای کار استفاده از کاور های نایلونی ایرادی ندارد اما زمانی که آنرا با لباس خود از خشکشویی تحویل می گیرید مفید هستند آیا در کمد هایتان هم که لباس هایتان آویزان هستند. تا کی خواهید آنها را در همان کاورهای نایلونی استفاده کنید؟ این کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار های نایلونی فقط باعث میشوند لباس شما تمیز باقی بمانند.

کاور لباس خشایار برند

قسمتی از کاور های لباس مجلسی خشیاربرند از پلاستیک بی رنگ تشکیل شده است که به شما کمک می کند لباس مشخص خود را از بین مابقی لباس  ها تشخیص دهید.بدون اینکه هر لباس را از کاور در بیاورید.
همچنین دارای زیپ میانی بوده که براحتی با باز و بسته کردن آن ،لباس را از داخل کاور در بیاورید. پس با خریدچند عدد کاورهای لباس مجلسی خشیاربرند کمد لباس خود را همیشه مرتب نگه دارید.

اولین موضوع:

برای کاورهای نایلونی اینست که آنها در طولانی مدت دوام لباس شما را درست حفظ نمی کنند. و مطمئنا هم برای محیط زیست ضرر دارند.

دومین موضوع:

کاورهای نایلونی از نظر هزینه ای گزینه‌ای مقرون به صرفه برای محافظت از لباس‌های تازه خشکشویی شده به حساب می آیند.

اما علیرغم موارد استفاده‌ فراوان از این نوع کیسه ها ، کیسه‌های نایلونی و پلاستیکی به صورت طبیعی تجزیه‌پذیر نیستند. و طولانی مدت به طول می انجامد تا در محل های مخصوص دفن زباله تجزیه شوند.

کاور های کت و شلوار با خشیاربرند

تقریباً می توان گفت هیچ کت وشلواری فروخته نمی شود. مگر به همراه یک کاور کت و شلوار!! این راحت ترین تعبیر برای بیان نقش کاور در فروش کت و شلوار است.
کت و شلوار (به خصوص کت) برای در امان ماندن از گرد و خاک و دوده و سایر مواردی که ممکن است آن را لک کند. همواره درون کاور قرار می گیرد. پس کاورها را می توان همراه همیشگی کت و شلوارها دانست.

کاور لباس خشکشویی

چگونه بدون استفاده از کاورهای نایلونی خشکشویی از لباس خود مراقبت کنیم؟

بهترین راه برای نگهداری از لباس‌های تازه شسته شده در برابر خاک ها و گرد و غبار، استفاده از یک کاور نخی نازک زیپ‌دار است. فایده این کاورهای نخی اینست که باعث میشود جریان هوا با الیاف لباس ارتباط داشته باشد و این موضوع جلوگیری از پوسیدگی لباسها را باعث می شود. و همین موضوع جلوی باقی ماندن هرگونه رطوبت در لباس را می‌گیرند.

و از دو چیز با استفاده  کاور لباس خشکشویی خشیاربرند می توانیم جلوگیری کنیم:

  1. جلوگیری از ورود  گرد و غبار ها  به لباس
  2. ورود نکردن حشرات موذی در لباس
  3. شستشوی جداگانه کاورهای لباس خشیاربرند

برای سفارش کاور لباس خشکشویی با خشیار برند تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید