تولید انواع کاور مانتو در کرج:

خشیار برند تولید کننده انواع کاور های اختصاصی برای برندهای پوشاک شما می باشد. تولید کاور مانتو در خشیار برند. تولید انواع لیبل لباس ، مارک لباس و اتیکت لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

کاور مانتو :

از دیگر محصولات گروه تولیدی خشیاربرند کاور مانتو می باشد. کاورهای مانتو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین در چندین طرح و رنگ تولید و در بازار عرضه می شوند.

قابل توجه است که تمامی کاورهای مانتو را نیز خشیاربرند مطابق درخواست شما مشتریان عزیز، لوگوی فروشگاه مانتو و یا هر عنوان و یا مطلبی را که مدنظر شماست چاپ می کند.

تولید کننده و عرضه کننده کاور مانتو توسط خشیار برند:

همه ی خانم ها مطمئنا بین مانتو هاشون یک دست مانتو مجلسی و حتی بیشتر را در کمد برای روزهای خاصی کنار گذاشته اند. که برای آنها هزینه زیادی کرده اند و برایشان ارزش زیادی دارد.

این باارزش بودن باعث می شود که صحیح و سالم ماندن و تمیز ماندن مانتو برایشان اولویت خاصی داشته باشد.

اینجاست که برای نگهداری از آنها کاورهای مانتو وارد بازار می شوند. کاورهای مانتو نه تنها مانتوی شما از چروک شدن و ازبین رفتن دور نگه می دارند. بلکه در برابر گرد و غبار و تعریق مضر در طول زمان دور نگه می دارد.

کاورهای مانتوی خشیاربرند را می توان مطابق سلیقه شما حتی بخشی را از پلاستیک بی رنگ طراحی کرد که اگر شما در بین کاورهای کت و شلوار و کاور مانتو های مجلسی خود دنبال لباس خاصی هستید. بدون اینکه تک تک آنها را از کمد در بیاورید تا چک کنید پوشاک مورد نظر هست یا خیر یک راست و یکسره لباس خود را پیدا کنید.

این مدل دارای یک زیپ میانی هم می باشد. که با باز و بسته کردن آن می توانید لباس را براحتی داخل کاور های مانتو و کاور های کت شلوار قرار دهید. البته که این مدل کاور ها باعث مرتب بنظر رسیدن کمد شما می شود.

خشیار برند در خدمت شماست:

خشیاربرند در خدمت شماست حتی شما تولید کنندگان پوشاک می توانید مطابق سلیقه خود کاورهای مانتو و کاور کت و شلوار و … را مطابق سلیقه خود سفارش دهید.

خشیاربرند نسبت به خیلی از الیاف، در برابر رطوبت مقاومت بیشتری داراست. و رطوبت محیط بیرون را کمتر به خود جذب می‌کند. در نتیجه لباس‌ ها در مقایسه با زمانی که بدون کاور هستند، عمر طولانی تری خواهند داشت.

کاور های تولیدی از الیافی تشکیل شده است که، در برابر رطوبت بسیار مقاوم است و رطوبت محیط را کمتر به خود جذب می‌کند. درنتیجه لباس‌ها در مقایسه با زمانی که بدون کاور هستند، عمر طولانی تری خواهند داشت.

با کاور های خشیار برند لباس دلخواه تان تا همیشه تمیز و مرتب و در دسترس خواهد بود. یک تبلیغ دائمی برای مشتری می باشد. این محصولات معمولاً در هنگام خرید توسط خریدار گرفته می شوند. و عموماً تا وقتی که لباس مجلسی وجود دارد، آنها نیز وجود خواهند داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید