کاور ساده کت دسته دار

کاور ساده بهترین گزینه برای تولیدی های بزرگ می باشد که قصد فروش مستقیم محصولات را نداشته باشند. این گونه کاورها معمولاً هیچ گونه لیبل ، مارک و یا اتیکت نمی خورند و ساده هستند، چرا که در وحله ی بعد درون کاوری دیگر به دست مشتری خواهند رسید.

خشایار برند همچنین تولید کننده انواع لیبل لباس ها، مارک لباس ها و اتیکت لباس ها و همچنین کارت آویز از انواع جنس های موجود به صورت حرفه ای می باشد.

قابل گفتن است که ساک دستی تبلیغاتی می تواند به تنهایی در دست هر فرد به صورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش نماید. و قطعا نقش قابل توجه ای را در پیشبرد اهداف شرکت شما بازی می کند.
ساک دستی تبلیغاتی در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می شود. که آمرتات بگ با توجه به زمینه فعالیت خود در طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی مشغول می باشند.

کاور کت دسته دار یک از انواع کاور می باشد که برای سهولت در جابجایی طراحی شده است. در این گونه کاور لباس، سر چوب لباسی درون کاور قرار می گیرد و فیکس می شود. در دو طرف طولی این کاورها دسته هایی تعبیه شده که می توانید با در یک دست گرفتن هر دوی آنها، به راحتی کاور و کت را حمل کنید.

این نوع کاور های دسته دار برای البسه بسیار حمل و نقل راحتی دارند. و دسته تعبیه شده بر روی کاور این کار را بسیار برای کاربر آسان کرده است.

تقریباً می توان گفت هیچ کت وشلواری فروخته نمی شود. مگر به همراه یک کاور کت و شلوار و کاور مانتو !! این راحت ترین تعبیر برای بیان نقش کاور در فروش کت و شلوار است.
کت و شلوار (به خصوص کت) برای در امان ماندن از گرد و خاک و دوده و سایر مواردی که ممکن است آن را لک کند. همواره درون کاور قرار می گیرد. پس کاور ها را می توان همراه همیشگی کت و شلوارها دانست.

کاور ساده

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به نظم و ترتیب اهمیت ویژه ای می دهند. کاور لباس دسته دار خشایار برند را به شما پیشنهاد می کنیم. این کاور تاشو را می توانید به سادگی پیچیده و آن را جمع کنید. در این حالتبه صورت کوچک تر تبدیل خواهد شد که حمل ان را برایتان ساده تر می کند.

با وزن سبک و حجم کمی که دارد، به دسته بندی، نظم و استفاده آسان لوازم شما کمک می کند. می تواند با فشرده سازی لباس ها حجم کمد خود را نیز افزایش دهید!

بهترین راه برای نگهداری از لباس‌های تازه شسته شده در برابر خاک ها و گرد و غبار، استفاده از یک کاور نخی نازک زیپ‌دار است. فایده این کاورهای نخی اینست که باعث می شود جریان هوا با الیاف لباس ارتباط داشته باشد. و این موضوع جلوگیری از پوسیدگی لباسها را باعث می شود. و همین موضوع جلوی باقی ماندن هرگونه رطوبت در لباس را می‌گیرند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید