بروشورهای ساتن

اگر محصولات خود را صادر به کشور های دیگر می کنید. بهترین فرصت برای ارتباط بیشتر با مشتری بروشورهای ساتن نسبتاً طویل هستند، چرا که می توانید روی آنها به چند زبان توضیحاتی راجع به محصول و برندتان ارائه کنید.

بروشور های ساتن به این دلیل مورد استقبال قرار می گیرد، چرا که در صورت جدا نکردن نیز بدن را نمی خراشد. یعنی ممکن است تا آخر عمر لباس همراه آن باشد و برند شما را نشان دهد.

ساتن ، بروشور ساتن و لیبل چسبی کاربرد گوناگونی می تواند داشته باشد. نوشتن توضیحاتی در مورد جنس محصول، راجع به نگهداری و نحوه ی شست و شوی آن، جملات انگیزشی، سایز محصول ، کشور تولید کننده و…. امروزه بیشتر لباس ها این تگ را دارند.

بروشور ساتن

بروشور ها یکی از المان های اصلی برندینگ به ویژه برای البسه می باشد. این بروشور هایی که از جنس ساتن می باشند. که روی اغلب محصولات پوشیدنی وجود دارند. عموماً راجع به جنس محصول و نحوه ی نگهداری آن اطلاعاتی دارند.

اتیکت لباس ها و لیبل لباس ها ، کارت آویز لباس ها و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار های چاپی از جنس ساتن به دلیل تنوع بالا در رنگ و متریال به کار رفته. در آن نسبت به سایر لیبل ها متمایز و متفاوت می باشند. قیمت این نوع اتیکت به نسبت انواع دیگر اتیکت ها مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر نیز می باشد. و همچنین محدودیتی از لحاظ ظرافت طرح و یا تعداد رنگ به کار رفته ندارد. چاپ برجسته و طلا کوب روی ساتن،کتان و….‌از خدمات خاص خشایار برند برای مشتریان عزیز می باشد.

قیمت لیبل لباس

لیبل ها و مارک ها

قیمت و تعداد سفارش لیبل چاپی و اتیکت های شستشو با توجه به اندازه سفارش به سانتی متر و طرح و رنگ بندی شما انجام می شود. مانند سایر لیبل و مارک ها و اتیکت هر چقدر هم که کوچک تر باشد. و طرح ساده تر و رنگ کمتری داشته باشد قیمت پایین تری را نیز به خود اختصاص می دهد.

چاپ لیبل پشت یقه با بی نهایت رنگ و اجرای جزییات ظریف طرح با دقت بالا در این دسته قرار می‌ گیرد. انواع اتیکت چرمی و مارک لباس ساتن براق و تگ های مات چاپی با کیفیت و رزولوشن بالا. همراه با برش لیزری طرحدار شکل دار بدون محدودیت و قابلیت پشت چسب حرارتی یا چسب دو طرفه در این دسته مارک های چاپی نیز قرار می‌ گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید