ساتن

ساتن ، بروشور ساتن کاربرد گوناگونی می تواند داشته باشد. نوشتن توضیحاتی در مورد جنس محصول، راجع به نگهداری و نحوه ی شست و شو، جملات انگیزشی، سایز محصول ، کشور تولید کننده و…. امروزه بیشتر لباس ها این تگ را دارند. خشایار برند یکی از بهترین تولید کنندگان انواع بردینگ و اتیکت های لباس و … می باشد.

بروشور ساتن

بروشور ها یکی از المان های اصلی برندینگ به ویژه برای البسه می باشد. این بروشور هایی که از جنس ساتن می باشند. که روی اغلب محصولات پوشیدنی وجود دارند. عموماً راجع به جنس محصول و نحوه ی نگهداری آن اطلاعاتی دارند.

اتیکت لباس ها و لیبل لباس ها و کارت آویز لباس های چاپی از جنس ساتن به دلیل تنوع بالای رنگ و متریال به کار رفته است. در آن نسبت به سایر لیبل ها متمایز می باشد. قیمت این نوع اتیکت به نسبت انواع دیگر اتیکت ها مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر نیز می باشد. و همچنین محدودیتی از لحاظ ظرافت طرح و یا تعداد رنگ به کار رفته ندارد. چاپ برجسته و طلا کوب روی ساتن،کتان و….‌از خدمات خاص خشایار برند برای مشتریان عزیزمان می باشد.

قیمت و تعداد سفارش لیبل چاپی ، لیبل چسبی و اتیکت های شستشو با توجه به اندازه سفارش به سانتی متر و طرح و رنگ بندی شما انجام می شود. مانند سایر لیبل و مارک ها و اتیکت هر چقدر هم که کوچک تر باشد. و همچنین طرح ساده تر و رنگ کمتری داشته باشد قیمت پایین تری نیز به خود اختصاص می دهد.

چاپ لیبل پشت یقه با بی نهایت رنگ و اجرای جزییات ظریف طرح با دقت بالا در این دسته قرار می‌گیرد. انواع مارک لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار ساتن براق و تگ های مات چاپی با کیفیت و رزولوشن بالا. همراه با برش لیزری طرحدار شکل دار بدون محدودیت و قابلیت پشت چسب حرارتی یا چسب دو طرفه در این دسته مارک های چاپی قرار می‌گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید