اتیکت های ساتن

اتیکت های ساتن یکی از المان های برندینگ محصولات شماست. این بروشورها حتی بعضاً نام و نشانی از مارک بر روی آنها نیست، فقط توضیحاتی راجع به نگهداری کالا روی آن درج شده است. اتیکت ساتنی یکی از مهم ترین المان های تجارت موفق می باشد.

شما اگر بهترین محصولات را هم تولید کنید بدون مارک و اتیکت و بروشور فروش خوبی نخواهید داشت. خشایار برند همچنین از تولید کنندگان خوب در تولید انواع کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار نیز می باشد.

بروشور ساتنی

یکی از انواع مارک می باشد، این مارک ها به این دلیل ساتن ساخته می شوند. که با شست و شوی لباس نیز آسیبی نبیند، در عین حال نرم باشد تا بدن را اذیت نکند. بروشور های ساتن به این دلیل مورد استقبال قرار می گیرد، چرا که در صورت جدا نکردن نیز بدن را نمی خراشد. یعنی ممکن است تا آخر عمر لباس همراه آن باشد و برند شما را نشان دهد.

ساتن ، بروشور ساتن کاربرد گوناگونی می تواند داشته باشد. نوشتن توضیحاتی در مورد جنس محصول، راجع به نگهداری و نحوه ی شست و شوی آن، جملات انگیزشی، سایز محصول ، کشور تولید کننده و…. امروزه بیشتر لباس ها این تگ را دارند.

بروشور ساتن

بروشور ها یکی از المان های اصلی برندینگ به ویژه برای البسه می باشد. این بروشور هایی که از جنس ساتن می باشند. که روی اغلب محصولات پوشیدنی وجود دارند. عموماً راجع به جنس محصول و نحوه ی نگهداری آن اطلاعاتی دارند.

اتیکت لباس ها و لیبل لباس های چاپی از جنس ساتن به دلیل تنوع بالا در رنگ و متریال به کار رفته است. در آن نسبت به سایر لیبل ها متمایز و متفاوت می باشند. قیمت این نوع اتیکت به نسبت انواع دیگر اتیکت ها مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر نیز می باشد. و همچنین محدودیتی از لحاظ ظرافت طرح و یا تعداد رنگ به کار رفته ندارد. چاپ برجسته و طلا کوب روی ساتن،کتان و….‌از خدمات خاص خشایار برند برای مشتریان مان می باشد.

اتیکت های ساتن

هزینه اتیکت ها و ..

قیمت و تعداد سفارش لیبل چاپی و اتیکت های شستشو با توجه به اندازه سفارش به سانتی متر و طرح و رنگ بندی دلخواه شما انجام می شود. مانند سایر لیبل و مارک ها و اتیکت هر چقدر هم که کوچک تر باشد. و طرح ساده تر و رنگ کمتری داشته باشد قیمت پایین تری را نیز به خود اختصاص می دهد.

چاپ لیبل پشت یقه با بی نهایت رنگ و اجرای جزییات ظریف طرح با دقت بالا در این دسته قرار می‌گیرد. انواع مارک لباس ساتن براق و تگ های مات چاپی با کیفیت بالا و یا انواع اتیکت چرمی . همراه با برش لیزری طرحدار شکل دار بدون محدودیت می باشد. و قابلیت پشت چسب حرارتی یا چسب دو طرفه در این دسته مارک های چاپی نیز قرار می‌ گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید