بروشورهای چاپی

بروشورهای چاپی ، یکی دیگر از محصولات تولیدی در مجموعه خشایار برند، بروشور چاپی می باشد. این بروشور ها و اتیکت ها با قابلیت چاپ همه نوع نوشته و لوگو می باشند. بروشور چاپی یک سند کاغذ اطلاع رسان می باشند. که برای تبلیغات استفاده می شوند که آنرا می توان در قالب های پمفلت یا جزوه تا کرد.

اتیکت های چاپی سند های تبلیغاتی می باشند. برای معرفی شرکت، سازمان، محصول یا خدمات به کار می رود و این اطلاعات را به مشتری انتقال می دهد.
اکثرا جنس مارک ها و لیبل های چرمی لباس فوم و یا همان چرم مصنوعی می باشد که این موضوع باعث این میشود ک با قیمت و هزینه کمتری بتوانید ان ها را تهیه نمایید شرکت خشایار برند بدون هیچ محدودیت در سایز و تعداد در زمینه تولید لیبل چرمی. اتیکت چرمی و مارک چرمی در خدمت رسانی به شما آماده است.

بروشور چیزی مثل یک کتاب یا مجله باریک و کوچک است. که تعداد زیادی تصویر و اطلاعات درباره یک محصول، مکان، شرکت و یا کاغذ های سایز کوچک با همان مشخصات دارد.

اتیکت های چاپی

بروشور ها را معمولا با چهار رنگ و بر روی کاغذ ضخیم و یا گلاسه چاپ می شوند تا کیفیت بالایی داشته باشند. برای تولید بروشور چاپی از کاغذ هایی که جنس بهتری دارن و از تنوع رنگ بندی بیشتری برخوردار هستند و تصاویری با کیفیت بالاتری دارند استفاده می شوند.

چاپ بروشور مانند تراکت می باشد و چاپ ان به صورت چاپ افست است. پس از چاپ افست بروشور ، بروشور را برای خط تا با دستگاه مربوطه آماده کرده و عملیات خط زنی و خط انجام میگردد.

بروشور ها

بروشور چاپی یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی برای تبلیغ کسب و کار، محصول و خدمات است. انواع مختلفی از بروشور وجود دارند که به صورت عمومی می‌توان آنها را به چند دسته‌بندی زیر تقسیم کرد:

  • بروشور تبلیغاتی: بروشور تبلیغاتی معمولاً شامل اطلاعاتی در مورد محصول یا خدمات شرکت، تخفیف‌های فصلی و پیشنهادهای ویژه می‌شود.
  • بروشور فنی: بروشور فنی شامل اطلاعات فنی و تکنیکال محصول یا خدمات است. این بروشورها به صورت خاص برای کسب‌وکارهای فنی و صنعتی مناسب هستند.
  • بروشور خبری: بروشور خبری از اخبار و رویدادهای مرتبط با کسب و کار شامل میشود. این بروشورها مناسب نمایش آخرین اخبار مرتبط با شرکت برای ارتباط با مشتریان مناسب می باشند.
  • بروشور آموزشی: بروشور آموزشی شامل اطلاعاتی در مورد آموزش‌هایی است که شرکت یا کسب‌وکار در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.
  • بروشور هنری: این بروشور شامل آثار هنری متفاوتی مثل نقاشی، عکس، مجسمه سازی و…می شود. این بروشورها مناسب گالری‌های هنری و نمایشگاه‌ها مناسب می باشند.

اغلب سایز بروشور ها A4 میباشد و بصورت یک تا و دو خط تا برای مشتریان آماده سازی می شوند.اصولا بروشور ها مثل تراکت بطور کاغذ گلاسه به چاپ می رسند. و تفاوت آن ها با تراکت ها خط تایی هست که در بروشور ها متداول می باشد.

البته لازم به ذکر است که قیمت بروشور گلاسه بصورت چاپ اختصاصی حساب می شود. و قیمت بسیار بالاتری از چاپ بروشور معمولی دارد.

خشایار برند با تکیه بر دانش روز و تجهیزات پیشرفته و بکارگیری تیم مجرب و خلاق در زمینه طراحی. و تولید انواع مارک لباس، اتیکت لباس ، لیبل لباس چاپی و لیبل چسبی، کارت آویز ، پلمپ، کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار ، روزت، ساک و کیف دستی توانسته است گامی موثر در زمینه تولید محصولات داشته باشد. با ما بهترین ها را تجربه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید