بروشورهای چاپی

بروشورهای چاپی ، یکی دیگر از محصولات تولیدی در مجموعه خشایار برند، بروشور چاپی می باشد. این بروشور ها و اتیکت ها با قابلیت چاپ همه نوع نوشته و لوگو می باشند.

بروشور چاپی یک سند کاغذ اطلاع رسان می باشند. که برای تبلیغات استفاده می شوند که آنرا می توان در قالب های پمفلت یا جزوه تا کرد.

اتیکت های چاپی سند های تبلیغاتی می باشند. برای معرفی شرکت، سازمان، محصول یا خدمات به کار می رود و این اطلاعات را به مشتری انتقال می دهد.

بروشور چیزی مثل یک کتاب یا مجله باریک و کوچک است. که تعداد زیادی تصویر و اطلاعات درباره یک محصول، مکان، شرکت و یا کاغذ های سایز کوچک با همان مشخصات دارد.

اتیکت های چاپی

بروشور ها را معمولا با چهار رنگ و بر روی کاغذ ضخیم و یا گلاسه چاپ می شوند تا کیفیت بالایی داشته باشند. در بروشور چاپی  از کاغذ بهتر، رنگ بندی بیشتر و تصاویر با کیفیت تری نسبت به تراکت استفاده می شود.

چاپ بروشور عموما مانند تراکت است و بصورت چاپ افست چاپ می شود. پس از چاپ افست بروشور ، بروشور را برای خط تا با دستگاه مربوطه آماده کرده و عملیات خط زنی و خط انجام میشود.

بروشور ها

بروشور ها اغلب در سایز A4 چاپ میشوند و بصورت یک تا و دو خط تا برای مشتریان آماده می شوند. بروشور ها اصولا مانند تراکت بصورت کاغذ گلاسه چاپ می شوند. و تفاوت آن ها با تراکت ها خط تایی هست که در بروشور ها متداول است.

البته لازم به ذکر است که قیمت بروشور گلاسه بصورت چاپ اختصاصی حساب می شود. و قیمت بسیار بالاتری از چاپ بروشور معمولی دارد.

خشایار برند با تکیه بر دانش روز و تجهیزات پیشرفته و بکارگیری تیم مجرب و خلاق در زمینه طراحی. و تولید انواع مارک لباس، اتیکت لباس ، لیبل لباس چاپی و لیبل چسبی، کارت آویز ، پلمپ، کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار ، روزت، ساک و کیف دستی توانسته است گامی موثر در زمینه تولید محصولات داشته باشد. با ما بهترین ها را تجربه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید