بروشور کاغذی

بروشور کاغذی یکی از محصولات گروه خشایار برند می باشد. بروشورهای کاغذی جزء جدایی ناپذیر البسه می باشند. این المان ها معمولاً توضیحاتی راجع به نحوه نگهداری محصول ارائه می دهند. این اقلام روی اکثر لباس هایی که امروزه می خریم وجود دارد، و عموماً توضیحی از شرایط شست و شو و نگهداری لباس می باشد.

اتیکت کاغذی ، لیبل چسبی که یکی از اقلام تبلیغاتی است که می تواند راجع به یک محصول و یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت و سازمان ، اطلاعاتی را به مشتریان ارائه نماید. چاپ بروشور مانند دیگر موارد تبلیغاتی می تواند موجب رونق بخشیدن به کسب و کار شما نیز گردد.

بروشور؛ کاغذی آموزنده است که اغلب برای تبلیغات نیز استفاده می شود. انواع مدل های بروشور می تواند در قالب های تک برگی به صورت لت دار ( تا خورده ) و یا کتابچه در انواع سایز بروشور طراحی و چاپ گردد. و همچنین از بروشور تبلیغاتی برای معرفی شرکت ها و یا سازمان ها و اطلاع رسانی در مورد محصولات و یا خدمات آن ها به مخاطبان هدف خود نیز استفاده می گردد.

اما این مهم در گرو طراحی اصولی و چاپ صحیح آن است. در واقع در صورتی که یک بروشور به طور مناسبی چاپ گردد. موجب حرفه ای جلوه دادن شما نزد مخاطب و در نتیجه فروش بالای شما خواهد گردید. لذا نباید از اهمیت این مورد غافل گردید.

اتیکت کاغذی

اکثر پوشاک دارای اتیکت لباس ، مارک لباس و لیبل لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار های چاپی از جنس کاغذی علاوه بر بروشور های ساتنی خود هستند. بروشور های کاغذی یک سند تبلیغاتی یک شرکت یا برند هستند. که در درجه اول برای معرفی یک شرکت، سازمان. محصولات آن سازمان یا شرکت یا خدمات و اطلاع‌ رسانی به مشتریان یا عموم مردم از مزایای آن استفاده می‌ شود. بروشور معمولاً به صورت شخصی توزیع یا ارسال می‌ شود. یا در مکان‌ های پر رفت و آمد در قفسه‌ های مخصوص قرار می‌ گیرد.

بروشور های کاغذی جزوات کوچک یا کتابچه‌های کوچک بودند که به یکدیگر منگنه می‌ شدند. و یا برگه های سایز کوچکی و به همین دلیل این نام برایشان برگزیده شد. استفاده از کاغذ گلاسه برای بروشور مناسب به نظر می رسد. در مورد انواع کاغذ گلاسه می توان به دو نوع براق و مات آن اشاره نمود. مات و یا براق شدن بروشور تحت تاثیر استفاده از سلفون های مات و براقی هستند که بر روی کاغذ ها کشیده می شوند. و شکل و شمایل آن را تغییر می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید