بگ و ساک دستی کرافت

بگ و ساک دستی کرافت مطابق بابرند و سلیقه خود توسط خشیاربرند. و همچنین خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ها ، لیبل لباس ها و اتیکت لباس ها می باشد. خشیاربرند تولید کننده انواع ساک و بگ دستی در خدمت شماست.

کرافت به چه معناست؟

کاغذ کرافت به کاغذ هایی گفته می شود که از نظر جنسی  مقاومت خیلی بالایی دارند. ساک دستی کاغذی کرافت معمولا به رنگ‌های کرم تا قهوه‌ای موجود هستند. اما شاید سلیقه شما رنگ سفید باشد، آن را توسط بلیچ رنگ می‌ کنند.

مزایای استفاده از ساک دستی کاغذی کرافت چیست؟

استفاده از بگ کاغذی کرافت در بسیاری از صنایع فراگیر شده است. این بگ های دستی خرید  را در دست خیلی از افراد، چه جوان و پیر و چه زن و مرد مشاهده می کنید.

شرایط محیط زیست و نگرانی‌هایی که برای آینده کره زمین وجود دارد. به استفاده ساک دستی کرافت کمک شایانی کرده است. این ساک های دستی کرافت قابل بازیافت هستند. ساک های دستی کرافت به کمترشدن ضایعات سمی کمک زیادی میکند.

ساک دستی کاغذی کرافت به کاهش ضایعات سمی کمک بسیاری می‌کند. زیرا باعث کمتر استفاده شدن از بگ های پلاستیکی می شوند. ظاهری شیک و یکدست و جذاب تر و ظاهری دارد. که حس خاطره انگیز بودن به ببیننده القا می کند.

ساک دستی

در چه مواردی از کاغذ کرافت می توان استفاده کرد:

استفاده در ساک دستی ، بسته بندی  ها، انواع کارتن سازی ، پاکت گچ و سیمان ، مقوا های چندلایه ، پاکت های مستحکم و … شرکت خشایار برند یکی از بهترین تولید کننده های مارک لباس ، لیبل لباس ، اتیکت لباس ، کارت آویز ، کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار و … می باشد.

 ساک کاغذی کرافت، به دلیل اینکه از نایلون استفاده نمی شود. و در چاپ اینگونه بگ و ساک دستی به صورت یکرنگ می باشد. البته که قیمت به صرفه‌تری نسبت به کاغذهای گلاسه دارد. و همچنین مشاغلی مانند رستوران ها آجیل فروشی ها و فست فود ها بیشتر از این نوع بگ و ساک دستی یعنی همان بگ و ساک دستی کرافت استفاده می برند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید