بگ و ساک دستی گلاسه

بگ و ساک دستی گلاسه مطابق بابرند و سلیقه خود توسط خشیاربرند. و همچنین خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ها ، لیبل لباس ها و اتیکت لباس ها می باشد. خشیاربرند تولید کننده انواع ساک و بگ دستی و لیبل چسبی در خدمت شماست.

کاغذ گلاسه  و کاربرد آن در  ساک دستی گلاسه

کاغذ گلاسه به دو صورت مات و براق طراحی و تولید می شود. و هچنین از آن جزء با کیفیت ترین کاغذ ها در چاپ نام می برند. به همين دليل برای کارهای با کیفیت چاپی مثل کتاب های عکاسی و طراحی های تبلیغاتی و ساخت ساک دستی گلاسه آماده بسیار مناسب و مفید است. گراماژ کاغذهای گلاسه از 90 تا 300 گرم تغییر پذیر است.

مورد مهمی که در استفاده از این کاغذ ها باید بدانید اینست که این مدل کاغذها بصورت مرکّب مورد استفاده در نوع مات و براق این کاغذ ها متفاوت هستند. و به هنگام چاپ باید برای کاغذ براق مرکب برّاق و برای نوع مات آن، مرکّب مات مورد استفاده قرار گیرد.

ساک دستی از جنس گلاسه

از میان تمام ساک و بگ دستی هایی با جنس متفاوت بگ دستی گلاسه بیشتر مورد توجه سفارش دهندگان قرار دارد. و آن هم به دلیل طراحی های زیبا و متفاوتی است که روی آن انجام می شود. می توان گفت جذاب ترین و لاکچری ترین نوع آن ها می باشد.

هنگام تولید ساک دستی گلاسه ابتدا طرح مورد نظر خود را آماده کرده. سپس خشیار برند طرح شما را روی کاغذ یا مقوای گلاسه مورد نظر چاپ می کند.

حواستان باشد در انتخاب جنس ساک دستی حتما هدف خود را از تولید ساک دستی مد نظر قرار دهید. شاید بپرسید چه جنسی را برای تولید ساک دستی خود انتخاب کنیم؟

بگ و ساک دستی چاپی

پاسخ اینست که شما فروشنده عزیز باید مطابق محصولی که می خواهید در آن قرار دهید انتخاب نمایید. در کل برای حمل محصولات این سبک از بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. و به دلیل جذابیت این بگ ها بدانید که در ذهن کاربر ماندگارتر هستند.

شرکت خشایار برند یکی از بهترین تولید کننده های کارت آویز ، کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور کت و شلوار و … می باشد. برای سفارش و تولید بگ گلاسه مطابق سلیقه و برند خود با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید