بگ و ساک دستی مقوایی

بگ و ساک دستی مقوایی را مطابق با برند خود در خشیاربرند سفارش دهید. و همچنین خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ها ، لیبل لباس ها و اتیکت لباس ها می باشد. و همچنین یکی از بهترین تولید کننده های کارت آویز ، کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار و … نیز می باشد.

به کیسه ای مقوایی که از 5 طرف بسته بندی است و از یک طرف باز گیفت بگ یا همان شاپینگ بگ می گویند. این پاکت ها به صورت کاغذی یا مقوایی به طور عمودی یا افقی ساخته می شود.

اولین موضوعی که در مورد بگ دستی مقوایی خشیاربرند میتوان گفت اینست که در اندازه های مختلفی برای شما با توجه به برند شما چاپ می شود. و از آن برای هدایا و یاارسال کاتالوگ ها و نمونه محصو برای مشتریان از آن استفاده می شود.

حمل این بگ های کاغذی یا مقوایی یا بوسیله با دو عدد بند که از سمت بالای پاکت به بدنه اصلی وصل است انجام می شود. و یا بوسیله دسته ای که از داخل بدنه ساک دستی بوجود آمده است.

گیفت بگ ها معمولا مورد استفاده فروشگاه های اینترنتی، فروشگاه های عرضه کننده پوشاک، مزون ها، شرکت های خدماتی و بازرگانی ها و … است.

همچنین ساک دستی از نوع مقوایی را بیشتر در فروشگاه ها و به هنگام خرید به صورت مستقیم از فروشندگان دریافت می کنیم. که تولید آنها متناسب با نوع استفاده جنس و ضخامت کاغذها یا مقوا برای تولید ساک دستی انتخاب می شود.

ساک دستی های مقوایی را معمولا با پوشش سلفون می پوشانند تا ضمن اینکه مقاومت مقوا بیشتر می شود. در برابر رطوبت نیز مقاومت بیشتری دارد.

ساک خرید مقوایی  را با اسامی دیگری چون شاپینگ بگها، ساک های دستی، ساک دستی کاغذی، گیفت بگ، پاکت خرید و … می شناسیم. ساک دستی مقوایی شامل ساک دستی 500عدی ،2000عددی و ساک دستی 5000 عددی می شود.

بگ و ساک دستی مقوایی

شما فروشندگان و طالبان دیجیتال مارکتینگ باید شاپینگ بگ داشته باشید، بپرسید چرا؟

ساک های دستی مقوایی جزو آن دسته محصولات تبلیغاتی است که بسیار کاربردی است. و مصرف کننده نهایی تا سالها از مزیت آن بهره مند می شود. به دلیل طول عمر بالا و مقاوت زیاد آن ناخودآگاه  روی ذهنیت مشتری تاثیر مثبت می گذارد. بیشترین کاربرد ساک دستی مقوایی در نمایشگاه ها بارز است. با خشایار برند بهترین کیفیت را تجربه کنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید