پکیج کامل

پکیج کامل در شرکت خشایار برند شامل محصولات چون بروشور ساتن و کاغذی. کارهای لیزری و چرمی و انوع مارک و کارت آویز می باشد.

خشایار برند برای سهولت مشتریان اقدام به فروش مالتی محصولات می کند. با توجه به محصول شما انواع مارک های آن را، به صورت یکجا برای شما به صورت پکیج کامل عرضه می کند.

استفاده از کارهای چرمی به منظور تهیه کارت آویز ، مارک لباس و کارت آویز لباس و جاسوییچی های تبلیغاتی می توانند گزینه ی خوبی باشند. چرم به خودی خود نوعی حس شیک بودن و لاکچری بودن را در لباس ها و وسایل ایجاد می کند.

و همچنین بروشور های ساتن یکی از المان های اصلی برندینگ می باشند. این بروشور ها که روی اغلب محصولات پوشیدنی همان لباس ها وجود دارند. عموماً راجع به جنس محصول و نحوه ی نگهداری آن اطلاعاتی بر روی خود جای داده اند.

اتیکت لباس

اتیکت لباس های کاغذی نیز جزو این پیکیج محسوب می شوند. که به صورت کارت آویز از محصولاتی که اغلب لباس هستند آویزان می باشند. که اطلاعاتی از برند آن محصول در اختیار ما قرار می دهد.

تولید مارک با هدف برند سازی و نمایش اطلاعات خاص آن محصول است.وقتی فروشندگان یا تولیدکنندگان کالا،محصول یا لباسی را تولید یا عرضه می کنند باید اطلاعات آن لباس مانند نام شرکت تولید کننده و یا سایز لباس یا جنس پارچه و … را روی مارک لباس چاپ کنند.

برخی از این نمونه کار ها از جمله بروشور های کاغذی و یا … به صورت لیبل لباس در این پکیج به مشتریان با جنس های ذکر شده عرضه می گردد. و همچنین خشایار برند یکی از بهترین تولید کنندگان کاور لباس مانند کاور کت و شلوار و کاور مانتو نیز می باشند.

معمولا مارک ها و لیبل های چرمی لباس از جنس فوم و یا همان چرم مصنوعی تهیه و تولید می شوند. که با قیمت و هزینه کمتری بتوان ان ها را تهیه کرد. شرکت خشایار برند بدون هیچ محدودیت در سایز و تعداد در زمینه تولید لیبل چرمی ، اتیکت چرمی و مارک چرمی در خدمت رسانی به شما آماده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید