کاور تاشو

کاور تاشو ، یکی از انواع کاورهای کت و شلوار و کاور مانتو ، کاور تاشو می باشد. در این گونه کاور لباس با بهره گیری از یک جفت دکمه، امکان دوتا شدن کت وشلوار در کاور کت و شلوار و کاور لباس مجلسی مهیا می شود.

خشایار برند همچنین تولید کننده انواع لیبل لباس ها، مارک لباس ها و اتیکت لباس ها و کارت آویز ها از انواع جنس های موجود به صورت حرفه ای می باشد.

عموماً با این تا خوردن مشکلی برای اتوکشی البسه پیش نمی آید. و صرفاً این تا کمک می کند. که اگر قصد حمل کت و شلوار را دارید. کاور بر روی زمین کشیده نشود.

تولید کننده کاورهای لباس مجلسی توسط خشیار برند:

لباس های مجلسی از آن دسته از لباس هایی هستند که که نگهداری آنها کار سختی است. و اگر گرد و غبار روی آنها بنشیند یا لکی روی آنها بیفتد پاک کردنشان کار بسیار سختی است.خیلی اوقات پیش میاد حتی در کمد دیواری ها بخاطر نم زدگی یا پوسیدگی الیاف طبیعی لباس از بین برود.

همه لباس‌ های که برای مهمانی استفاده می‌کنید ارزش خاصی دارند. که بابت آن‌ها هزینه زیادی پرداخت کرده اید. دوست دارید همیشه پاکیزه و مرتب باشند تا هر موقعی که خواستید از آن‌ها استفاده کنید.

این نوع کاور های تاشو به صورت دکمه دار می باشند. که به راحتی می توان آن ها را در مواقع لزوم تا کرده تا هم جای کمتری را در کمد شما اشغال کنند. و هم مرتب تر به نظر برسند. کاور های تاشو دکمه دار به دلیل مزیت هایی که دارند طرفدار زیادی پیدا کرده اند.

بهترین راه برای نگهداری از لباس‌ های تازه شسته شده در برابر خاک ها و گرد و غبار، استفاده از یک کاور نخی نازک زیپ‌ دار است.

کاورهای نخی

فایده این کاورهای نخی اینست که باعث می شود. جریان هوا با الیاف لباس ارتباط داشته باشد. و این موضوع جلوگیری از پوسیدگی لباس ها را باعث می شود. و همین موضوع جلوی باقی ماندن هر گونه رطوبت در لباس را می‌ گیرند.

تقریباً می توان گفت هیچ کت و شلواری فروخته نمی شود. مگر به همراه یک کاور کت و شلوار!! این راحت ترین تعبیر برای بیان نقش کاور در فروش کت و شلوار است.
کت و شلوار (به خصوص کت) برای در امان ماندن از گرد و خاک و دوده و سایر مواردی که ممکن است آن را لک کند. همواره درون کاور قرار می گیرد. پس کاور ها را می توان همراه همیشگی کت و شلوار ها دانست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید