کاور لباس مجلسی

تولید کاور

از دیگر محصولات تیم تولیدی خشیاربرند کاور لباس مجلسی در خور سلیقه شما می باشد. کاورهای لباس مجلسی در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین در تعداد زیادی طرح و رنگ تولید و عرضه می شود. خشایار برند همچنین تولید کننده بهترین لیبل لباس، اتیکت لباس، مارک لباس و کارت آویز لباس نیز می باشد.

لازم به ذکر است تمامی کاورهای لباس مجلسی را نیز می توان طبق سلیقه درخواست کننده، لوگوی فروشگاه شما و یا هر عنوان و یا مطلبی را چاپ و عرضه کرد.

 کاور لباس مجلسی خشیار برند

این کاور های تولیدی از الیافی تشکیل شده است که، در برابر رطوبت بسیار مقاوم است و رطوبت محیط را کمتر به خود جذب می‌کند. درنتیجه لباس‌ها در مقایسه با زمانی که بدون کاور هستند، عمر طولانی تری خواهند داشت.

با کاور های خشیار برند لباس دلخواه تان تا همیشه تمیز و مرتب و در دسترس خواهد بود.

کاورهای لباس مجلسی ، یک تبلیغ دائمی برای مشتری می باشد. این محصولات معمولاً در هنگام خرید توسط خریدار گرفته می شوند. و عموماً تا وقتی که لباس مجلسی وجود دارد، آنها نیز وجود خواهند داشت.

بنابراین کیفیت ساخت این کالاها بسیار مهم می باشد، خشایار برند با تولید با کیفیت ترین کاور کت و شلوار ، انواع کاور مانتو، کاور لباس بچگانه، آماده تولید کاور اختصاصی برای برند شما می باشد.

کاور کت و شلوار

خشیار برند در خدمت شماست

تولید کننده کاورهای لباس مجلسی توسط خشیار برند:

لباس های مجلسی از آن دسته از لباس هایی هستند که که نگهداری آنها کار سختی است. و اگر گرد و غبار روی آنها بنشیند یا لکی روی آنها بیفتد پاک کردنشان کار بسیار سختی است.خیلی اوقات پیش میاد حتی در کمد دیواری ها بخاطر نم زدگی یا پوسیدگی الیاف طبیعی لباس از بین برود.

همه لباس‌ های که برای مهمانی استفاده می‌کنید ارزش خاصی دارند. که بابت آن‌ها هزینه زیادی پرداخت کرده اید. دوست دارید همیشه پاکیزه و مرتب باشند تا هر موقعی که خواستید از آن‌ها استفاده کنید.

برای نگه داری از آنها به شما کاور های لباس مجلسی خشیار برند را معرفی می کنیم. کاورهایی از جنس عالی درجه یک که لباس های شما را در برابر هرگونه عوامل بیرونی مراقبت می کنند.
همانطور که گفتم کاور های خشیار برند لباس مجلسی شما را  در برابر گرد و غبار نگه داری می‌کند. همچنین کاور های خشیاربرند از چروک شدن لباس مجلسی شما جلوگیری می‌کند.

قسمتی از کاور های لباس مجلسی خشیاربرند از پلاستیک بی رنگ تشکیل شده است که به شما کمک می کند لباس مشخص خود را از بین مابقی لباس  ها تشخیص دهید.بدون اینکه هر لباس را از کاور در بیاورید.
همچنین دارای زیپ میانی بوده که براحتی با باز و بسته کردن آن ،لباس را از داخل کاور در بیاورید. پس با خریدچند عدد کاورهای لباس مجلسی خشیاربرند کمد لباس خود را همیشه مرتب نگه دارید.

کاور مانتو :

از دیگر محصولات گروه تولیدی خشیاربرند کاور مانتو می باشد. کاورهای مانتو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین در چندین طرح و رنگ تولید و در بازار عرضه می شوند.

قابل توجه است که تمامی کاورهای مانتو را نیز خشیاربرند مطابق درخواست شما مشتریان عزیز، لوگوی فروشگاه مانتو و یا هر عنوان و یا مطلبی را که مدنظر شماست چاپ می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید