اتیکت چرمی

اتیکت چرمی یکی از المان های برندینگ می باشد که در بسیاری از البسه، بالاخص روی شلوار های جین و در ردیف جای کمربند قرار می گیرد. خشایار برند این محصولات را بسته به نیاز شما، با متریال متفاوت، تولید می کند.

اتیکت چرمی، برچسب هایی هستند که از چرم ساخته شده و برای نشان دادن برند، مدل و مشخصات محصولات چرمی استفاده می شوند. این لیبل ها در بسیاری از محصولات چرمی مانند کیف، کفش، روپوش و … قرار دارند.

کارت، مارک های چرمی با ظاهر شیک و خاص، کیفیت بالا،در جلب توجه و مطرح شدن برند شما حائز اهمیت است. بسیاری از تولید کنندگان پوشاک جهت معرفی محصولات لاکچری از این نوع لیبل بهره می‌برند.

اتیکت چرمی، به دلیل استحکام و زیبایی چرم، معمولا به عنوان یکی از عناصر زیبایی و ارزش افزوده محصول شناخته شده است. همچنین، این اتیکت ها به عنوان نشانگر اصالت و کیفیت محصول نیز بسیار مهم هستند.

با توجه به اهمیت اتیکت چرمی در محصولات چرمی، بسیاری از برندهای معروف در این صنعت به طور دقیق به طراحی و ساخت این اتیکت ها توجه می کنند تا باعث افزایش اعتماد مشتریان و تشخیص سریع تر محصولات خود شوند.

یکی از جنس های لیبل و بروشور که مخاطب را وادار به تماشا می کند، چرم می باشد. چرم از زیبایی بسیار خاصی برخوردار است که این ویژگی باعث می شود تاثیرات مثبتی بر روی مشتری بگذارد. یکی دیگر از یژگی های ان تنوع بالا و بدون محدودیت اندازه می باشد که همچنین از رنگ بندی های خاص برخودار است و جنس های با کیفیت در مجموعه لیبل طیف گسترده ای از این نوع مارک را در اختیار تولیدکنندگان بزرگ کشور قرار می دهد.

یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه لیبل و بروشور  کارهای چرمی می باشد. استفاده از لیبل یا بروشور چرمی باعث میشود به اعتبار برندتان افزایش یابد.

کارهای چرمی

چرم های طبیعی مورد استفاده به عنوان اتیکت لباس و کارت آویز لباس لیبل چسبی برای پوشاک چرم اصل می باشد. که درجه یک بودن جنس را به رخ مشتریان می کشد. و باعث جذب چرم دوستان می شود. استفاده از اتیکت و مارک چرمی در صنعت چرم بسیار رواج دارد. و باعث زیبا تر شدن و شیک شدن پوشاک می شود.

محصولات چرمی

با استفاده از این نوع لیبل های چرمی در برش ها و سایز های مختلف می توان نام برند و کمی از توضیحات برند را با حک لیزری بر روی لیبل چرمی حک کرد. این کار در کنار شیک بودن اتیکت توضیحات جامعی از برند پوشاک خریداری کرده خود به دست می آورید.

معمولا مارک لباس ها و لیبل لباس های لباس چرمی و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار از جنس فوم یا همان چرم مصنوعی می باشند. که با قیمت پایین تری نسبت به چرم طبیعی دارد. و خواهان بیشتری هم نسبت به نوع مصنوعی خود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید