لیبل کاغذی

لیبل کاغذی ، لیبل های کاغذی هم به صورت چسبی موجود هستند. هم به صورت کارت آویزی که نوع کارت آویزی بسیار کاربرد بیشتری بالخصوص پوشاک دارند. لیبل های تولیدی خشایار برند از بهترین متریال و کاغذ ها استفاده می شود. از جمله کاغذ یا مقوا های گلاسه براق و یا به صورت مات و یا شیشه ای مات.

اتیکت لباس

اتیکت لباس های کاغذی نیز جزو این پیکیج محسوب می شوند. که به صورت کارت آویز از محصولاتی که اغلب لباس هستند آویزان می باشند. که اطلاعاتی از برند آن محصول در اختیار ما قرار می دهد. سایز و ابعاد این مدل لیبل ها و اتیکت ها بستگی به سفارش و سایز دلخواه مشتری دارد و متغیر می باشد. و طرح های روی این اتیکت لباس ها مطابق با سلیقه مشتری های عزیز و لوگو ها و توضیحات محصول چاپ می شود.

چاپ کارتهای آویز و اتیکت لمینت برجسته مربع نیز برروی کاغذ مقوای ایندربرد ۳۰۰ گرم به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات دارای پوشش می شود. و قسمت هایی که شما انتخاب می کنید دارای برجستگی  می شود. کارتهای آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارتهای آویز لمینت مات مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دورو چاپ و عرضه می شود.

چاپ مارک لباس چیست؟

اتیکت مقوایی

اتیکت های مقوایی از جنس مقوای گلاسه ،کتان، فابریانو و انواع کاغذ های تزئینی می باشند. و طرح و شکل آن به در خواست مشتری چاپ و تولید می شود. و هزینه آن با توجه به تیراژ، تعداد رنگ، شکل خاص و دلخواه مشتری تعیین می شود. شرکت خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ، اتیکت لباس ، لیبل لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور لباس مجلسی ، کاور مانتو ، کاور کت و شلوار و بگ کاغذی ، ساک دستی با بهترین و با کیفیت ترین متریال می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید