مارک ساتنی

مارک ساتنی ، نمونه ساتن ۳ ٫ ۴ سانت برای دستور شست داخل لباس و کارت آویز برای برندینگ روی محصولات می باشد. پوشاک دارای اتیکت لباس ، مارک لباس و لیبل لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور لباس مجلسی ، کاور مانتو و کاور کت و شلوار های چاپی از جنس کاغذی علاوه بر بروشور های ساتنی خود هستند. بروشور های کاغذی یک سند تبلیغاتی یک شرکت یا برند هستند.

اتیکت یا مارک ساتن نوعی از مارک بافت با جنس زمینه براق است که اصطلاحا با آن ساتن گفته می شود . و تفاوت این نوع مارک با ساید مارک ها در زمینه براق و مشکی آن است . امکان تولید مارک ساتن با زمینه مشکی وجود ندارد و زمینه آن مشکی می باشد اما قابلیت استفاده تا هشت رنگ در طرح روی مارک وجود دارد.

اتیکت لباس

هنگام خرید البسه و پوشاک و … ، یک پارچه یا کاغذ به آن متصل شده است که به آن اتیکت لباس می گویند. که روی آن اطلاعات محصول، برند محصول، و اطلاعات دیگری درباره محصول را چاپ می کنند. قیمت لیبل لباس و قیمت مارک لباس بستگی به جنس و اندازه ی تولیدی و دلخواه مشتریان عزیز دارد.

اتیکت ساتن نسبت به اتیکت تافته و چاپ ضخامت بیشتری دارد. و بهتر است بعد از تولید تکمیل شود ( تکمیل یعنی مارک بعد از تولید آهار و برش می خورد ). این کار سبب می شود که مارک ساتن در هنگام دوخت ریشه دار نشود. از جنس ساتن می توان برای تولید انواع روبان های سنتی نیز استفاده کرد. امکان تولید روبان یا نوار در هر طرحی وجود دارد.

مارک ساتنی

پارچه کوچک دوخته شده بر لباس، که همان اتیکت لباس ، لیبل لباس ، مارک لباس و لیبل چسبی و … می باشد. که بر روی آن علائمی دیده می شود که در واقع اعم از راهنمای استفاده از لباس برای شسشو، اتوکشی، خشک کردن، دمای مناسب برای استفاده لباس در ماشین لباسشویی و … می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید