مارک پارچه ای شال

مارک پارچه ای شال و تولید انواع مارک پارچه ای با خشایاربرند برای شما. مارک ها و لیبل های پارچه ای در طیف وسیعی از تولیدات مورد استفاده قرار می گیرند:

مانند پوشاک (پشت یقه مانتو، پیراهن ها ، تیشرت، برگه ها و بر روی گلچه کفش، در کنار روسری، شومیز و پالتو ها و…) بر روی مبلمان، کوسن ها، حتی سرویس آشپزخانه، و انواع مختلف کالای خواب و… استفاده می‌ شود. و حتی کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار همچنین تولید انواع کارت آویز لباس نیز تخصص بسیاری دارند.

فواید مارک پارچه ای:

مارک های پارچه ای چون دوام و ماندگاری بالایی دارند گزینه مناسبی می باشند. در شستشو و کیفیت و زیبایی منحصر به فردی که به کار می‌دهد. و جنس خاص بافت لیبل آن ها و دوخت راحت و قشنگی دارند.

در مجموعه وسیعی از تولیدات از قبیل: پشت یقه مانتو، تگ تاشو داخل درز کنار جیب ها ، مارک لباس و مارکهای تاشو مبلی و کوسن ها، لیبل لباس ها و روسری و مارک های لباس های بچگانه و لیبل برای اکسسوری های مختلف مثل کلاه و دستکش و … کاربرد فراوان دارد.

تنوع بالا و بدون محدودیت اندازه ، رنگ بندی های بخصوصی که شما مشتریان می خواهید. و جنس های با کیفیت در مجموعه لیبل ها خشایار برند طیف وسیعی ای از این نوع مارک را در اختیار بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ کشور قرار می دهد.

لازم به ذکر است که در سفارش این نوع لیبل های لباس محدودیت اندازه ای وجود ندارد. اما اندازه هایی با عرض کم مثلا از ۱ تا 1.5 سانتی متر برای شومیز ها و لباس های ظریف و بچگانه و اندازه های 1.5 تا 3.3 سانتی متر برای تمامی مدل های مانتو، پیراهن ها، تیشرت ها و… و اندازه های بزرگ‌تر این اتیکت لباس برای انواع پالتو و کت و شلوار  و لباس کار استفاده می شود.

مارک پارچه ای شال

اتیکت انواع پوشاک

بافتن نوارها در متراژ بالا و گلدوزی مارک لباس یا مارک پشت یقه با هر طرح و رنگ و با نام برند مارک فروشگاهی شما نیز در سفارش های لیبل پارچه ای قابل پیاده سازی است.

در کل مارک های محصولات، شناسنامه و معرف محصولات می باشند. هر چه طراحی لگو و نام برند جذابتر و زیباتر باشد. بی شک تاثیری مستقیم در فروش محصول خواهد داشت. خشایار برند این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است. که انواع کارت آویز لباس یا مارک لباس با طرح های مختلف را طبق سلیقۀ مشتری، به بهترین نحو تولید و ارائه کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با نمونه محصولات خشایار برند با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید