طراحی لوگو

طراحی لوگو ، رنگ ها در طراحی لوگو بسیار مهم می باشند. این که لوگو شما لوگویی باشد که برای طراحی و ست شدن با رنگ های مختلف یکسان باشد بسیار مهم است. مارک ها که بازتاب لوگوی شما هستند، باید توانایی رنگ پذیری داشته باشند.

لوگوی طراحی شده خشایار برند بر روی محصولات و اتیکت لباس ها ، مارک لباس ها و لیبل لباس ، لیبل چسبی و اتیکت چرمی ها نشان دهنده ی برند محصول ، نام سازمانی و همچنین رنگ سازمانی آن سازمان یا شرکت می باشد. وقتی شما دارای کسب و کاری هستید لوگو یکی از مهم ترین المان های کار شما می باشد. و همچنین تولید کننده انواع کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار و کارت آویز لباس نیز می باشد.

طراحی لوگو در مارک تجاری و هویت بصری به طور فزاینده ای محبوب شده است. آن روزهایی که طراحی فقط بر روی چاپ متمرکز بود و به حالت استاتیک ، مسطح و یک بعدی بود اکروزه ، گذشته است. ما در دورانی هستیم که امکانات زیادی برای دیجیتال مارکتینگ دارد. و به طور مثال  یک مورد قوی تر مثل طراحی لوگو متحرک خود را دارید.

لوگو متحرک

لوگو های متحرک یک روند بازاریابی مهم می باشند. که پیش بینی می شود. عملکرد برند را در دهه آینده به دلیل ویژگی های خارق العاده بسیاری که دارند، هدایت کنند. آن ها بسیار جذاب تر، جذاب تر و به یاد ماندنی تر از همتای ثابت خود می باشند.

عملکرد لوگو های متحرک و موشن گرافی نیز در حین افزایش تصاعدی ارتباطات دیجیتال فرصت‌ های هیجان‌ انگیزی و عالی را برای برند ها ایجاد کرده است. تا با مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار کنند. و در 24 ساعت شبانه روز با آن ها در ارتباط باشند. یکی از الهام‌ بخش ترین روش های در حال رشد در برند سازی تغییر از لوگو های ثابت و بی‌ جان به لوگو های متحرک و پویا است.

یکی از مهم ترین ابعاد در مدیریت برند این می باشد. که مصرف کنندگان یک برند را به خاطر بسپارند. توانایی مصرف کننده برای تشخیص و یا یادآوری یک نام تجاری در تصمیم گیری خرید نقش اساسی دارد. و طراحی لوگو و لوگو موشن گرافی تاثیر مثبت و بسزایی برای سازمان یا شرکت مورد نظر دارد.

اتیکت پارچه ای لباس

درون اتیکت های پارچه ای طرح و لوگو و اطلاعات محصول با پارچه بافته می شود. اتیکت پارچه ای در شست و شو و تابش نور و دیگر عوامل خارجی مقاوم تر از دیگر جنس ها می باشد. و دوخت و تولیدشان آسان تر است. و دارای تنوع رنگی بالا و ظاهر جذاب تر می باشند.

مارک پارچه ای

از نخ های پلی استر که توسط دستگاه ریسندگی به هم بافته می شوند، تشکیل می شود. نخ ها با رنگ های مخلتف در هم تنیده می شوند و طرح و آرم مورد نظر را به وجود می آوردند. در واقع نه تنها طرح مورد نظر به صورت بافت ایجاد می شود، بلکه پس زمینه مارک هم به همین صورت ایجاد می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید