مارک محصول

مارک محصول معرف کمپانی محصول می باشد، هرچه طراحی و کیفیت مارک لباس بهتر و زیباتر باشد. مطمئناً روی فروش کالا ها تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

مارک مقوایی یکی دیگر از المان های معرفی می باشد. این گونه مارک ها عموماً به صورت کارت آویز به محصولات الصاق می شوند. می توانند علاوه بر برند، سایز محصول را نیز داشته باشند. خشایار برند در زمینه چاپ لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور کت و شلوار نیز فعالیت چشمگیری را آغاز کرده است.

اتیکت لباس به صورت کاغذی ( Paper Lable ) از دسته اتیکت هایی است که دارای تنوع مختلف و زیادی می باشند. و به سه دسته ی لیبل لباس ، لیبل چسبی نیمه گلاسه یا نیمه براق ، مات و گلاسه تقسیم می شوند.

لیبل کاغذی

از متداول ترین و نیز ارزان ترین اتیکت های موجود در صنعت بارکدینگ می باشد. از معایب این نوع برچسب ها و مارک های کاغذی می توان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن و مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و  تماس مستقیم با مواد های شیمیایی می باشد.

و همچنین مارک های کاغذی مانند آرت، مات و گلاسه. به دو صورت رول و شیت یا همان به صورت صفحه ای عرضه و تولید می شود. که به صورت رول بیشتر برای چاپ کردن بارکد مثل اتیکت های پرینتری و همچنین شیت یا همان صفحه ای و ورقه ای تا اندازه های مختلف قابل تولید هستند.

لیبل های پارچه ای

یکی از پر کاربرد ترین ملزومات پوشاک می باشد. که با تنوع بالا در طرح و رنگ های گوناگون و ماندگاری بالا، با خدماتی چون طراحی لوگو، مارک پشت دار یا لیبل های برچسبی، اتیکت حرارتی یا لیبل حرارتی، اتیکت چرمی با کیفیت عالی تولید، و عرضه بازار می گردد.

و همچنین مارک هایی هستند که مختص محصولات دیگر مثلا مانند مارک های محصولات موجود در فروشگاه ها که به صورت های متفاوت وجود دارد. که برای معرفی محصولات به کار می روند.

این نوع مارک برای معرفی و اختصاصی کردن یک برند لباس موفق استفاده می شود. که دارای تنوع بسیار بالایی در زمینه رنگ بندی، طراحی و متریال به کار رفته می باشد. این نوع مارک به علت ماندگاری بالا در شستشو و کیفیت و اعتباری که به کار می دهد. و همچنین قابلیت دوخت راحت این مارک ها در طیف وسیعی از تولیدات مانند پشت یقه مانتو، درز کنار جیب، لیبل های شال و روسری، مارک تاشو مبلی و کوسن، لباس بچگانه و اتیکت اکسسوری های مختلف کلاه دستکش و … کاربرد فراوان دارد.

مارک پارچه ای

از نخ های پلی استر که توسط دستگاه ریسندگی به هم بافته می شوند، تشکیل می شود. نخ ها با رنگ های مخلتف در هم تنیده می شوند و طرح و آرم مورد نظر را به وجود می آوردند. در واقع نه تنها طرح مورد نظر به صورت بافت ایجاد می شود، بلکه پس زمینه مارک هم به همین صورت ایجاد می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید