اتیکت و مارک

اتیکت و مارک یکی از مهم ترین المان های هر پوشاکی می باشد. آیا شما تا به حال لباس یا به طور کلی کالایی خریداری کرده اید که هیچ مارکی نداشته باشند؟
مارک لباس ها شناسنامه ی محصولات و جزئیات آن ها از جمله برند کالا ، جنس آن و … می باشند. اگر محصولی اتیکت لباس ، لیبل لباس و یا مارکی نداشته باشد به نظر دست دوم می آید. و اگر محصولی مارک نداشته باشد، عملاً فروشی نخواهد داشت.

مارک های لباس ها دوام و ماندگاری بالایی در شستشو دارند. و کیفیت و زیبایی خاصی که به جنس و لباس شما می‌ دهد. و جنس خاص بافت اتیکت ها  و قابلیت دوخت راحت آن طرفداران بسیاری دارند.

در طبف گسترده ای از تولیدات از قبیل: پشت یقه های مانتو ها، تگ تاشو داخل درز کنار جیب شلوار ها، مارک تاشو مبل ها و کوسن های آنان. لیبل های روسری و مارک های البسه بچگانه و اتیکت سایر اکسسوری های موجود از قبیل کیف و کفش و … کاربرد های بسیاری دارند.

تنوع بالا در اتیکت ها و بدون محدودیت سایز و اندازه، رنگ بندی های خاص آن ها و جنس های با کیفیت که در خشایار برند تولید می شود. و خشایار برند یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع مارکها ، لیبل و اتیکت می باشد. که به تازگی فعالیت چشمگیری در حیطه ی چاپ لباس و کاور لباس نیز دارد.

لیبل کاغذی

از متداول ترین و نیز ارزان ترین اتیکت های موجود در صنعت بارکدینگ می باشد. از معایب این نوع برچسب ها و مارک های کاغذی می توان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن و مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و  تماس مستقیم با مواد های شیمیایی می باشد.

و همچنین مارک های کاغذی مانند آرت، مات و گلاسه. به دو صورت رول و شیت یا همان به صورت صفحه ای عرضه و تولید می شود. که به صورت رول بیشتر برای چاپ کردن بارکد مثل اتیکت های پرینتری و همچنین شیت یا همان صفحه ای و ورقه ای تا اندازه های مختلف قابل تولید هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید