مارکها

این مارکها مناسب برای انواع لباس می باشند، این مارک لباس ها را از چهار طرف به محصول می دوزند. البته در لایه داخلی البسه بیشتر کار می شوند. مگر به نظر طراح لباس.

مارک مقوایی یکی دیگر از المان های معرفی می باشد. این گونه مارک ها عموماً به صورت کارت آویز به محصولات الصاق می شوند. می توانند علاوه بر برند، سایز محصول را نیز داشته باشند. خشایار برند در زمینه چاپ لباس و کاور لباس نیز فعالیت چشمگیری را آغاز کرده است.

مارک پشت یقه لباس

مارک پشت یقه لباس برای معرفی و مختص یک برند پوشاک موفق به کار میرود. و از تنوع بالایی در زمینه رنگبندی، طراحی و جنس به کار رفته برخوردار می باشد.
همچنین طراحی برای مارک پشت یقه مانتو. مارک پشت یقه تیشرت، پالتو، شلوار، ساپورت و …. نیز انجام می شود.

لیبل پارچه ای

این محصول یکی از پر کاربرد ترین ملزومات پوشاک می باشد. که با تنوع بالا در طرح و رنگ های گوناگون و ماندگاری بالا، با خدماتی چون طراحی لوگو، مارک پشت دار یا لیبل لباس برچسبی، اتیکت حرارتی یا لیبل حرارتی، با کیفیت عالی تولید، و عرضه بازار می گردد.

تگ لباس

این محصول به دلیل تنوع در طرح، رنگ، شکل ها و جنس به کار رفته، از محبوبیت زیادیی در میان تولید کنندگان کالا و پوشاک برخوردار است. تگ لباس (همان کارت آویز لباس) با طراحی لوگو بر روی آن به مشتریان محترم عرضه می گردد.

اتیکت حرارتی یا پشت چسب دار

مارک ها و اتیکت لباس هایی که با چسب به کار متصل می شوند از دو دسته تشکیل می شوند:

اتیکت حرارتی

این محصول بیشتر برای پوشاک به صورت خرج کاری و … به کار می روند که از کیفیت بالایی برخوردار است.

لیبل برچسبی یا پشت چسب دار

این محصول بیشتر برای کیف، کفش، مبلمان و … به کار می رود. که به آسانی به محصول متصل می شود. و به صورت چاپی، بافت، مولتی استایل (به صورت جند تایی) و چرم تولید می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید