مارک مقوایی

مارک مقوایی یکی دیگر از المان های معرفی می باشد. این گونه مارک ها عموماً به صورت کارت آویز به محصولات الصاق می شوند. می توانند علاوه بر برند، سایز محصول را نیز داشته باشند. خشایار برند در زمینه چاپ لباس و کاور لباس نیز فعالیت چشمگیری را آغاز کرده است.

اتیکت لباس کاغذی ( Paper Lable ) از دسته اتیکت هایی است که دارای تنوع بسیار مختلف و زیادی می باشند. و به سه دسته ی لیبل لباس نیمه گلاسه یا نیمه براق ، مات و گلاسه تقسیم می شوند.

مارک لباس کاغذی در تمامی صنایع بخصوص بسته بندی کالا ها، صنعت نساجی، پوشاک، دارویی، خشکبار و آجیل، مواد غذایی و غیره استفاده بسزایی دارد. در واقع اینمدل برچسب ها و اتیکت های مقوایی را براساس نیاز و سلیقه مصرف کننده می توان با دستگاه های مخصوص چاپ به رنگ های مختلفی درآورد.

لیبل کاغذی از متداول ترین و نیز ارزان ترین اتیکت های موجود در صنعت بارکدینگ می باشد. از معایب این نوع برچسب ها و مارک های کاغذی می توان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن و مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و  تماس مستقیم با مواد های شیمیایی می باشد.

و همچنین مارک های کاغذی مانند آرت، مات و گلاسه. به دو صورت رول و شیت یا همان به صورت صفحه ای عرضه و تولید می شود. که به صورت رول بیشتر برای چاپ کردن بارکد مثل اتیکت های پرینتری و همچنین شیت یا همان صفحه ای و ورقه ای تا اندازه های مختلف قابل تولید هستند.

این نوع لیبل های مقوایی بسیار پر کاربرد بوده و نصب شده است. بر روی اکثر لباس ها و پوشاک های متنوع قابل رویت هستند. و نشانگر اصالت کالا و مخصوص برند البسه مورد نظر شما می باشد. برای سفارش انواع اتیکت و لیبل با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید