مارک مقوایی

مارک مقوایی یکی دیگر از المان های معرفی می باشد. این گونه مارک ها عموماً به صورت کارت آویز به محصولات الصاق می شوند. می توانند علاوه بر برند، سایز محصول را نیز داشته باشند. خشایار برند در زمینه چاپ لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار نیز فعالیت چشمگیری را آغاز کرده است.

اتیکت لباس کاغذی ( Paper Lable ) از دسته اتیکت هایی است که دارای تنوع بسیار مختلف و زیادی می باشند. و به سه دسته ی لیبل لباس نیمه گلاسه یا نیمه براق ، مات و گلاسه تقسیم می شوند.

اتیکت مقوایی، یک نوع برچسب چاپ شده است که بر روی محصولات یا بسته‌بندی‌ها قرار می‌گیرد. این اتیکت‌ها از مقوا، کاغذ یا سایر مواد مشابه تهیه می‌شوند و معمولاً شامل اطلاعاتی مانند نام محصول، شرکت سازنده، نحوه استفاده، تاریخ انقضا، کد محصول و دیگر اطلاعات لازم برای شناسایی محصول هستند.

مارک مقوایی شامل اطلاعات چاپ شده مانند نام شرکت، نشان تجاری، نشان محصول، وزن، ابعاد و دیگرمشخصات مربوط به محصول می‌باشد.

مارک مقوایی برای محصولاتی، از جمله محصولات غذایی، لوازم خانگی، لوازم التحریر، کتاب، لوازم صنعتی و غیره استفاده میشود. همچنین، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار گیرد، زیرا می‌تواند نام و نشان تجاری شرکت را به نمایش بگذارد و برای تبلیغات و افزایش شناخت برند مفید باشد.

اتیکت مقوایی، یکی از مهمترین عناصر بسته‌بندی است که برای اطلاع‌رسانی به مشتریان استفاده می‌شود. برای مثال، در صنعت غذایی، اطلاعات روی اتیکت مقوایی بسیار مهم است و باید اطلاعات کاملی درباره نوع محصول، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، روش نگهداری و سایر اطلاعات مربوطه درج شود تا مشتریان بتوانند با اطمینان بیشتری از محصول خریداری کنند.

همچنین، اتیکت مقوایی می‌تواند برای تبلیغات و برندینگ محصولات نیز استفاده شود. در این صورت، اطلاعاتی مانند لوگوی شرکت، شعار، نام برند و دیگر اطلاعات مربوط به تبلیغات بر روی اتیکت مقوایی چاپ می‌شود.

در نهایت، اتیکت مقوایی معمولاً با استفاده از چاپگرهای خاص و تکنولوژی‌های مرتبط چاپ می‌شود. این چاپگرها می‌توانند از فناوری‌های مختلفی مانند چاپ افست، چاپ دیجیتال و چاپ حرارتی استفاده کنند.

اتیکت محصول توجه خریدار و مشتری را جلب می‌کند و تاثیر فراوانی روی خرید مشتری از شما خواهند داشت. تگ‌های محصول علاوه بر جذب مشتری، ارزش برند شما را هم بالا می‌برند. بنابراین می‌بینید که این تگ و اتیکت‌ها چقدر می‌توانند در پیشرفت برند شما موثر واقع شوند. طراحی و چاپ اتیکت مقوایی از خدماتی است که خشایار برند با افتخار آن‌ها را به مشتری‌های باسلیقه و خاص‌پسند خود ارائه می‌دهد و در کمترین زمان ممکن تگ فوق‌العاده شما را تحویل‌تان خواهد داد.

کیفیت بالای طراحی و چاپ، منحصربه‌فرد و خاص بودن طرح و رعایت کلیه نکات مربوط به طراحی از نقاط تمایز پروژه‌های خشایار برند است.

اتیکت لباس های کاغذی نیز جزو این پیکیج محسوب می شوند. که به صورت کارت آویز از محصولاتی که اغلب لباس هستند آویزان می باشند. که اطلاعاتی از برند آن محصول در اختیار ما قرار می دهد. سایز و ابعاد این مدل لیبل ها و اتیکت ها بستگی به سفارش و سایز دلخواه مشتری دارد و متغیر می باشد. و طرح های روی این اتیکت لباس ها مطابق با سلیقه مشتری های عزیز و لوگو ها و توضیحات محصول چاپ می شود.

مارک لباس کاغذی در تمامی صنایع بخصوص بسته بندی کالا ها، صنعت نساجی، پوشاک، دارویی، خشکبار و آجیل، مواد غذایی و غیره استفاده بسزایی دارد. در واقع اینمدل برچسب ها و اتیکت های مقوایی را براساس نیاز و سلیقه مصرف کننده می توان با دستگاه های مخصوص چاپ به رنگ های مختلفی درآورد.

لیبل کاغذی از متداول ترین و نیز ارزان ترین اتیکت های موجود در صنعت بارکدینگ می باشد. از معایب این نوع برچسب ها و مارک های کاغذی می توان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن و مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و  تماس مستقیم با مواد های شیمیایی می باشد.

و همچنین مارک های کاغذی مانند آرت، مات و گلاسه. به دو صورت رول و شیت یا همان به صورت صفحه ای عرضه و تولید می شود. که به صورت رول بیشتر برای چاپ کردن بارکد مثل اتیکت های پرینتری و همچنین شیت یا همان صفحه ای و ورقه ای تا اندازه های مختلف قابل تولید هستند.

لیبل کاغذی

از متداول ترین و نیز ارزان ترین اتیکت های موجود در صنعت بارکدینگ می باشد. از معایب این نوع برچسب ها و مارک های کاغذی می توان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن و مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و  تماس مستقیم با مواد های شیمیایی می باشد.

این نوع لیبل های مقوایی بسیار پر کاربرد بوده و نصب شده است. بر روی اکثر لباس ها و پوشاک های متنوع قابل رویت هستند. و نشانگر اصالت کالا و مخصوص برند البسه مورد نظر شما می باشد. برای سفارش انواع اتیکت و لیبل با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید