مارکهای لباس

مارکهای لباس اولین معرف محصول شماست، هر قدر که زیبایی و کیفیت یک مارک بیشتر باشد، بی شک بازار بهتری نیز برای این محصول قابل تصور می باشد.معرف کمپانی محصول می باشد، هرچه طراحی و کیفیت مارک لباس بهتر و زیباتر باشد. مطمئناً روی فروش کالا ها تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

مارک مقوایی یکی دیگر از المان های معرفی می باشد. این گونه مارک ها عموماً به صورت کارت آویز به محصولات الصاق می شوند. می توانند علاوه بر برند، سایز محصول را نیز داشته باشند. خشایار برند در زمینه کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار و کارت آویز نیز فعالیت چشمگیری دارد.

چاپ مارک لباس در واقع طرح روی پارچه چاپ می شود. که این لیبل علاوه بر قیمت به صرفه ، دوام و کیفیت مناسبی هم دارد که پاره نمی شود. به علاوه اینکه چاپ روی پارچه ماندگار بوده است. و در شستشو مکرر آن از بین نمی رود. دوخت مارک به لباس بهتر از مارک چسبی است زیرا دوام بیشتری دارد.

اتیکت لباس کاغذی ( Paper Lable ) از دسته اتیکت هایی است که دارای تنوع مختلف و زیادی می باشند. و به سه دسته ی لیبل لباس نیمه گلاسه یا نیمه براق ، مات و گلاسه تقسیم می شوند.

لیبل کاغذی

از متداول ترین و نیز ارزان ترین اتیکت های موجود در صنعت بارکدینگ می باشد. از معایب این نوع برچسب ها و مارک های کاغذی می توان به آسیب پذیری آن در برابر پاره شدن و مقاوم نبودن در محیط های مرطوب و  تماس مستقیم با مواد های شیمیایی می باشد.

و همچنین مارکهای کاغذی مانند آرت، مات و گلاسه. به دو صورت رول و شیت یا همان به صورت صفحه ای عرضه و تولید می شود. که به صورت رول بیشتر برای چاپ کردن بارکد مثل اتیکت های پرینتری و همچنین شیت یا همان صفحه ای و ورقه ای تا اندازه های مختلف قابل تولید هستند.

لیبل های پارچه ای یکی از پر کاربرد ترین ملزومات پوشاک می باشد. که با تنوع بالا در طرح و رنگ های گوناگون و ماندگاری بالا، با خدماتی چون طراحی لوگو، مارک پشت دار یا لیبل های برچسبی، اتیکت حرارتی یا لیبل حرارتی، با کیفیت عالی تولید، و عرضه بازار می گردد.

و همچنین مارکهایی هستند که مختص محصولات دیگر مثلا مانند مارکهای محصولات موجود در فروشگاه ها که به صورت های متفاوت وجود دارد. که برای معرفی محصولات به کار می روند.
چاپ اتیکت ، مارک لباس و لیبل لباس با لوگو و برند تجاری شرکت برای تبلیغات و فروش بیشتر محصول، افزایش جلوه بصری. و همچنین اطمینان دادن به مشتری برای اینکه بداند محصول شما قابل اعتماد و برای او مناسب است.

مارک های لیزری

کار های لیزری خشایار برند با دستگاه های لیزر برش مارک و لیبل انجام می گیرد. که این دستگاه می تواند به راحتی و دقیق اندازه لیبل ها را به طور یکسان برش دهد.

انجام خدمات حکاکی لیزری هولوگرام، لیبل و رفلکتور در مجموعه پرسناژ باجدیدترین دستگاه های لیزر فایبر و دستگاه برش لیزری در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت قابل انجام می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید