پک کامل

پک کامل ما شامل یک سری کار های چرمی مثل لیبل چرمی و… و نیز کارهای لیزری ، و همچنین بروشور ها و مارک های ساتنی و کاغذی تولید و عرضه می شود. شما می توانی برای برندینگ مناسب کالای خود، از پک کامل محصولات ما بهره بگیرید.
این پک بسته به نیاز شما شامل اتیکت ها و بروشور ، مارک های مختلف دلخواه و با انتخاب شما و همچنین لیبل لباس های گوناگون نیز می باشد.

خشایار برند برای سهولت در کار مشتریان اقدام به فروش مالتی محصولات خود می کند. با توجه به محصول مشتریان انواع مارک های آن را، به صورت یکجا برای شما به صورت پکیج کامل عرضه می کند.

استفاده از کارهای چرمی و لیزری به منظور تهیه کارت آویز لباس، مارک لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار و جاسوییچی های تبلیغاتی و لیبل چسبی می توانند گزینه ی خوبی برای شما مشتریان عزیز باشند. چرم به خودی خود نوعی حس شیک بودن و لاکچری بودن را در لباس ها و وسایل ایجاد می کند. و لیزری بودن کار نیز جلوه خوبی به کار می بخشد.

بروشور های ساتن

و همچنین بروشور های ساتن یکی از المان های اصلی برندینگ می باشند. این بروشور ها که روی اغلب محصولات پوشیدنی یا همان لباس ها وجود دارند. معمولاً راجع به جنس محصول و نحوه ی نگهداری آن اطلاعاتی بر روی خود جای داده اند.

پک کامل

اتیکت لباس های کاغذی نیز جزو این پیکیج محسوب می شوند. که به صورت کارت آویز از محصولاتی که اغلب لباس هستند آویزان می باشند. که اطلاعاتی از برند آن محصول در اختیار ما قرار می دهد.

برخی از این نمونه کار ها از جمله بروشور های کاغذی و یا … به صورت اتیکت لباس و اتیکت چرمی در این پکیج به مشتریان با جنس های ذکر شده عرضه می گردد. با خشایار برند بهترین اجناس و با بالاترین کیفیت را خریداری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید