چاپ کاور نوین چرم

چاپ کاور نوین چرم ، انواع کاور لباس با اندازه و رنگ دلخواه با برند مخصوص خود با خشیاربرند تجربه کنید. کت و شلوار و لباس های رسمی از آن دسته از محصولاتی است. که چه در فروشگاه ها و یا حتی در خانه باید حتما در کاور نگه داری شود. کاور کت و شلوار از برند خشیار برند در سایز ها و رنگ های مختلفی مطابق با سلیقه مشتری تولید و عرضه بازار می گردد.

کار تولید کاور ها و بسته های نوین چرم یکی از زبانزد ترین کار های خشایار برند بوده که نشان دهنده ی تجربه ی بالا و دقت وی در زمینه کاری او می باشد.

و در خشیار برند تولید انواع لیبل لباس ، مارک لباس و اتیکت لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و … را به صورت حرفه ای انجام می دهد. برخی دیگر از محصولات تولیدی خشایار برند می توان به اتیکت چرمی ، بگ و ساک دستی نیز اشاره کرد.

 کاور لباس خشیار برند

این کاور های تولیدی از الیافی تشکیل شده است که، در برابر رطوبت بسیار مقاوم است و رطوبت محیط را کمتر به خود جذب می‌کند. درنتیجه لباس‌ها در مقایسه با زمانی که بدون کاور هستند، عمر طولانی تری خواهند داشت. با کاور های خشیار برند لباس دلخواه تان تا همیشه تمیز و مرتب و در دسترس خواهد بود.

کاور لباس یک تبلیغ دائمی برای مشتریان با برند مختص خودتان می باشد. کاور کت دسته دار یک از انواع کاور می باشد که برای سهولت در جابجایی طراحی شده است. در این گونه کاور لباس، سر چوب لباسی درون کاور قرار می گیرد و فیکس می شود. در دو طرف طولی این کاورها دسته هایی تعبیه شده که می توانید با در یک دست گرفتن هر دوی آنها، به راحتی کاور و کت را حمل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید