کارت آویز چاپی کاغذی

کارت آویز چاپی کاغذی با خشیار برند. و همچنین تولید کننده انواع مارک لباس ها ، لیبل لباس ها و اتیکت لباس ها، کاور لباس ها مانند کاور مانتو ، کاور لباس مجلسی و کاور کت و شلوار می باشد. از دیگر کار های خشایار برند می توان به کارت آویز و بگ کاغذی و ساک دستی و … نیز اشاره کرد

تگ‌ های محصولات تولیدی شما موارد فوق‌ العاده اثربخشی در صنعت فروش به حساب می‌ آیند. و اگر شما به درستی از آن‌ها استفاده کنید قطعا متوجه سود آن ها در فروش محصولات تان خواهید شد. خیلی اوقات برای ما سوال می شود که تگ محصول در عصر امروزه که بدون اینترنت نمی توان زندگی کرد کاربردی است؟

چاپ کارتهای آویز

چاپ کارتهای آویز و اتیکت لمینت برجسته مربع نیز برروی کاغذ مقوای ایندربرد ۳۰۰ گرم به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات دارای پوشش می شود. و قسمت هایی که شما انتخاب می کنید دارای برجستگی  می شود. کارتهای آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارتهای آویز لمینت مات مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دورو چاپ و عرضه می شود.

این کارتهای آویز طلاکوب هم می تواند باشد. و در عین برجسته بودن کارت های ویزیت طلاکوب می شود. که باید به این نکته باید توجه شود که قسمت های طلاکوب نباید برجسته شود و همین طور برعکس این ماجرا. ویژگی مطرح این کارتهای آویز برش مربع گونه دورگرد آن است.

جواب خشیاربرند (تولید کننده انواع کارت آویز و بگ و ساک دستی و کاور مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار ) اینست که بله با طراحی درست و مناسب  شما می توانید تاثیر بسزایی بر فروش خود بگذارید. طراحی و چاپ کارت آویز چاپی کاغذی منحصر به فرد برای برندهای مختلف افتخار خشیاربرند است.

تیم طراحی و چاپ خشیاربرند از ابتدای کار ارائه بهترین تگ با بالاترین کیفیت طراحی و چاپ و برش را سرلوحه کار خود قرار داده است و با ارایه طرح‌های منحصر به فردص و فوق‌ العاده برای برندهای مختلف و چاپ آن‌ها با کیفیت عالی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

چه مشخصاتی روی کارت آویز محصول درج میشود؟

زمانی که تصمیم به سفارش و طراحی محصول می گیرید شاید در آغاز وسوسه شوید هر آن‌چه مربوط به برندتان هست را روی کارت آویز چاپ کنید و آن‌را پر از اطلاعات متفاوت کنید. درحقیقت این موردی است که در ابتدا برای بسیاری از مشتری‌هایان ما که می‌خواهند برای برندشان کارت آویز محصول سفارش بدهند اتفاق بیفتد. اما توجه داشته باشید که که این به هیچ عنوان تصمیم درستی برای برند شما نیست.

کارت آویز چاپی کاغذی

چاپ اطلاعات زیادی باعث می شود مشتری شما سردرگم شود و حتی فراری. زمان طراحی و چاپ کارتهای آویز فانتزی چه اطلاعاتی را می‌توان روی آن چاپ نمود ؟ خب مواردی چون قیمت محصول،اطلاعاتی چون طریقه نگهداری، مواد بکار رفته برای تولید محصول، مشخصاتی که محصول را از دیگر محصولات مشابه خود متمایز می کند.

کارت آویز ها اقلام بسیار مهمی برای محصولی که به آن نصب می شوند می باشند. زیرا تمامی مشخصات محصول اعم از برند محصول و متریال به کار رفته در آن و موارد استفاده آن ذکر شده است.

آیدی برند در فضای مجازی و آدرس وب‌ سایت و لوگو همچنین باید در کارتهای فانتزی به چاپ برسند. این مشخصات را برای جلب مشتری روی کارت آویز محصولاتتان چاپ کنید. خشیار برند در خدمت شماست. تا با ارائه بهترین محصولات پاسخگوی شما باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید