کارهای چرمی

کارهای چرمی یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه لیبل و بروشور می باشند. چرم به دلیل لمس جذابی که دارد، از دیر باز مظهر کیفیت بوده است. استفاده از لیبل یا بروشور چری بی شک به اعتبار برندتان می افزاید.

برندسازی فرآیندی است که به تدریج و با رعایت دنباله ای از اصول به دست می‌آید. استفاده از مارکی زیبا و مناسب می‌تواند به این روند سرعت ببخشد. مارک چرمی بیانگر کیفیت نام تجاری شما و اهمیتی است که به محصولات خود می‌دهید.

در صنعت پوشاک استفاده از اتیکت ، لیبل چسبی و مارک چرمی بسیار رایج می باشد. و باعث زیبا تر شدن و شیک شدن پوشاک می شود. مارک ها و لیبل های چرمی نسبت به سایر مارک ها از کیفیت بهتری برخوردار هستند. این نوع از مارک ها می‌توانند به محصول شما ظاهری شیک و برازنده داده و اصطلاحا کلاس محصول شما را بالا ببرد.

اتیکت های چرمی

با استفاده از این نوع لیبل های چرمی در برش ها و سایز های مختلف می توان نام برند و کمی از توضیحات برند را با حک لیزری بر روی لیبل چرمی حک کرد.

این کار در کنار شیک بودن اتیکت توضیحات جامعی از برند پوشاک خریداری کرده خود به دست می آورید.

معمولا مارک لباس ها و لیبل لباس ها کارت آویز و اتیکت چرمی برای لباس چرمی از جنس فوم یا همان چرم مصنوعی می باشند. که با قیمت پایین تری نسبت به چرم طبیعی دارد و خواهان بیشتری هم نسبت به نوع مصنوعی خود دارد.

از چرم های طبیعی به عنوان اتیکت لباس و لیبل و کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار برای پوشاک چرم اصل استفاده می شود. که درجه یک بودن جنس را به رخ مشتریان می کشد. و باعث جذب چرم دوستان می شود.

معمولا مارک ها و لیبل های چرمی لباس از جنس فوم و یا همان چرم مصنوعی تهیه و تولید می شوند. که با قیمت و هزینه کمتری بتوان ان ها را تهیه کرد. شرکت خشایار برند بدون هیچ محدودیت در سایز و تعداد در زمینه تولید لیبل چرمی ، اتیکت چرمی و مارک چرمی در خدمت رسانی به شما آماده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید