کار چرم

کار چرم یکی از بهترین گزینه ها برای شلوارهای جین می باشد. این کارها روی کالا دوخته می شوند. و تا آخر عمر کالا نیز وجود دارند و مبلغ برند شما هستند.

مارک چرمی نمونه ای از یک مارک و لیبل لباس و کارت آویز لباس شیک و زیبا می باشد. که بر روی پوشاک نصب می‌شود. استفاده از این نوع مارک محصول شما را خاص کرده و جلوه دیگری به آن نیز می‌ بخشد.

از مارک لباس و اتیکت لباس چرمی در شلوار جین، کاپشن ها، پالتو ها و پوشاک چرم استفاده می‌ شود. استفاده از مارک چرم تاثیر مثبت و چشمگبر مستقیمی در برند سازی محصولات شما خواهد داشت.

برند سازی با نصب لیبل چرمی بر روی محصولات نشان‌ دهنده کلاس کاری بالای پوشاک شما می‌باشد. و در خریدار حس مثبتی نیز ایجاد می‌ کند. و همچنین خشایار برند تولید کننده انواع کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار نیز می باشد.

مارک های چرمی

اتیکت های چرمی و اتیکت چرمی را می‌ توان در رنگ‌ های متنوع و دلخواه شما نیز تولید کرد. جنس ماده اولیه آن در ساخت مارک چرمی می‌تواند چرم طبیعی یا مصنوعی هم باشد. که چرم طبیعی از ارزش بیشتری برخوردار می باشد.

این مورد با توجه به سلیقه و هزینه مورد نظر فرد سفارش دهنده تعیین خواهد مانند انواع لیبل چسبی شد. برای نمایش نام و نشان خود بر روی مارک چرمی روش‌ های مختلفی وجود دارد.

هم می توان متن یا لوگوی خود را تولید کرده و به مارک چرمی متصل کرد. و هم می توان به صورت چاپ پرسی بر روی چرم لوگو و مشخصات برند خود را حک کنید.

معمولا مارک ها و لیبل های چرمی لباس از جنس فوم و یا همان چرم مصنوعی تهیه و تولید می شوند. که با قیمت و هزینه کمتری بتوان ان ها را تهیه کرد. شرکت خشایار برند بدون هیچ محدودیت در سایز و تعداد در زمینه تولید لیبل چرمی ، اتیکت چرمی و مارک چرمی در خدمت رسانی به شما آماده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید