اتیکت لباس چیست؟

 در اتیکت لباس

اتیکت لباس چیست؟

اتیکت لباس چیست؟

اتیکت لباس برچسب هایی هستند اکثرا با جنس کاغذ ، پلیمر ، فلز ، پارچه و غیره ساخته می شوند.که برند ها با استفاده از ان ها اطلاعات مفیدی از محصول خود را به مشتری می دهند.در واقع این اتیکت ها راهنمایی کوتاهی هستند که شامل مشخصات محصول می باشد.

سایز اتیکت لباس

حال که با اتیکت لباس آشنا شدید بید بدانید که این اتیکت ها از سایز های مختلفی برخودار هستند.
شما میتوانید با توجه به اندازه یا سایزی که میخواهید اطلاعات را در مارک لباس جای دهید انتخاب کنید تا بتوانید به طور کامل اطلاعات را جای دهید.اگاه باشید که در انتخاب سایز اتیکت لباس هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما قادر هستید هر سایزی از کاغذ که مد نظرتون هست رو برای اتیکت لباس خود انتخاب نمایید.  اما باید به این نکته توجه نداشته باشید که نیازی به جا کردن تمام جزئیات در مارکها نمی‌ باشد، اگر قادر باشید اطلاعات خیلی مهم را در آن جا کنید، ظاهری مناسب تر خواهد داشت.

البته باید بدانید که هر چه سایز اتیکت لباس کوچیکتر باشد افراد تمایل بیشتری به بررسی محصولات شما پیدا می نمایند. زیرا سایز بزرگ اتیکت لباس سبب اشغال کردن فضا زیادی می شود و در هنگام بسته ­بندی محصول مورد توجه واقع نگردد.
یکی از نکات های مهم که اهمیت زیادی دارد استفاده از رنگ مناسب برای تهیه اتیکت و مارک لباس می باشد که باید به ان توجه بسیاری داشته باشید. استفاده از رنگ مناسب در طراحی لیبل لباس قادر است مخاطب را سر ذوق بیاورد و مطالب آن را مطالعه کند. در صورت استفاده از رنگ نامناسب در اتیکت و مارک لباس امکان دارد مخاطب به سرعت دل­زده گردد و آن را سریع کنار بگذارد. از طرفی استفاده از رنگ مناسب در لیبل لباس سبب می­شود زیبایی کار طراح بیشتر به چشم آید و زیبایی کار را دو برابر کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دستگاه برش لیبلکارت آویز چیست؟ Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید