کارت آویز لیزری

کارت آویز لیزری مطابق با سلیقه و برند شما خشیار برند در خدمت شماست. و نیز کارت آویز طلقی یکی از ضروری ترین ضروریات هر خیاطی و تولیدی پیراهن و البسه و محصولات مورد نیاز به آویز ، اتیکت لباس ، لیبل لباس  و مارک لباس می باشد. هست که در مجموعه خشیار برند به صورت تمام رنگی و با برش های زیبا و جنس های مختلف چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. از محصولات پرطرفدار تولیدی دیگر خشایار برند می توان به بگ و ساک دستی و اتیکت چرمی و … اشاره کرد.

جنس محصولات تگ و کارت آویز لباس از مقواهایی با ضخامت و جنس‌های متنوع است که اطلاعات محصول و برند بر روی آن درج می‌شود. به یاد داشته باشید به وسیله نخ، پلمپ، و… از محل سوراج پانچی محصول آویز می‌گردد.

تگ آویز لباس یا اتیکت لباس ، برچسب هایی است که به لباس متصل می شود و معمولاً حاوی اطلاعات اولیه مربوط به آن است. اندازه ، قیمت ، برند تجاری … همه اینها را می توان در اتیکت ها یافت. اما آنچه اکنون در صنعت رواج بیشتری یافته است ، استفاده از QR Code به عنوان سلاحی دیگر در میدان نبرد بازاریابی است.

چاپ کارت لمینت برجسته مربع دورگرد

چاپ کارتهای آویز و اتیکت لمینت برجسته مربع نیز برروی کاغذ مقوای ایندربرد ۳۰۰ گرم به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات دارای پوشش می شود. و قسمت هایی که شما انتخاب می کنید دارای برجستگی  می شود. کارتهای آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارتهای آویز لمینت مات مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دورو چاپ و عرضه می شود.

کارت آویز لیزری

و همچنین چاپ آویز لباس های این مرکز در ۴ مدل با روکش سلفون های مات ، گلاسه های یووی ، لمینت های برجسته و لیزری طلاکوب به چاپ می رسند. این کارت آویزهای طلقی در اصطلاح به اتیکت لباس معروف هستند.

ولی برای آویز و یا هر محصولی که نیاز به آویز کردن دارد قابلیت استفاده دارند. امکان سفارش آنلاین کارت آویز و کاور لباس از جمله کاور کت و شلوار و کاور مانتو با تمامی روکش های گفته شده روی وب سایت مجموعه قابل انجام است.

شرکت خشایار برند یکی از مجرب ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع لیبل ، مارک و .. می باشد. که با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود در بازار به تولید محصولات خود می پردازد. با طرح و رنگ و اندازه دلخواه مشتری تولید و عرضه می کند.

چاپ کارت لیزری

چاپ کارت های آویز و اتیکت لمینت و لیزری برجسته مربع نیز بر روی کاغذ های مقوای ایندربرد به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات نیز دارای پوشش می شود. و همچنین قسمت هایی که شما انتخاب می کنید که دارای برجستگی ها می شود. کارت های آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارت های آویز لمینت مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دو رو چاپ و عرضه می شود.

سایز طراحی های این کارت های آویز می بایست ۵٫۹ در ۵٫۶ سانتی متر باشد. البته مطابق سلیقه و نظر نهایی شما مشتریان گرامی می باشد. باید از فونت هایی بر روی کارت های خود استفاده کنید که واضح و زیبا باشند. شرکت خشیار برند در خدمت شما می باشد. با برند نهایی خود برای محصولات خود را متفاوت بفروشید.

چه مشخصاتی روی کارت آویز محصول درج میشود؟

زمانی که تصمیم به سفارش و طراحی محصول می گیرید شاید در آغاز وسوسه شوید هر آن‌چه مربوط به برندتان هست را روی کارت آویز چاپ کنید و آن‌را پر از اطلاعات متفاوت کنید. درحقیقت این موردی است که در ابتدا برای بسیاری از مشتری‌هایان ما که می‌خواهند برای برندشان کارت آویز محصول سفارش بدهند اتفاق بیفتد. اما توجه داشته باشید که که این به هیچ عنوان تصمیم درستی برای برند شما نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید