کارت آویز چاپی

کارت آویز چاپی مطابق با سلیقه و برند شما و نیز خشیار برند در خدمت شماست. و نیز کارت آویز طلقی یکی از ضروری ترین ضروریات هر خیاطی و تولیدی پیراهن و البسه و محصولات مورد نیاز به آویز ، اتیکت لباس ، لیبل لباس و مارک لباس ، انواع کارت‌آویز ، کاور لباس از جمله کاور لباس مجلسی و کاور مانتو و کاور کت شلوار می باشد. هست که در مجموعه خشیار برند به صورت تمام رنگی و با برش های زیبا و جنس های مختلف چاپ و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. از دیگر کار های شرکت خشایار برند می توان به بگ و ساک دستی و اتیکت چرمی و … نیز اشاره کرد که بسیار پرطرفدار هستند.

با استفاده از یک تگ آویز لباس برای به اشتراک گذاشتن داستان منحصر به فرد نام برند خود ، به شما اجازه می دهد مشتریان به نام برند شما وابسته شده و حس وفاداری را تقویت کنند. مواد کاغذی به طور گسترده ای برای اتیکت لباس استفاده می شوند. که شامل: کاغذ روکش دار ، کاغذ کرافت ، مقوا یک رو و دو رو ، کاغذ عایق ، کاغذ راه راه ، مقوا ، کاغذ بازیافتی و غیره.

چاپ اتیکت یا تگ آویز در بسیاری از محصولات مصرفی کاربرد دارد و اطلاعاتی از محصول روی آن چاپ می‌شود. از جمله خدمات شبکه چاپ، چاپ انواع تگ اتیکت آویز می‌باشد. شما می‌توانید چاپ اتیکت یا تگ آویز را در انواع رنگ ها، طرح‌ها و برش‌ها سفارش دهید. چاپ اتیکت یا تگ آویز با متریال های مختلفی شامل مقوای گلاسه ، کرافت ، ایندربورد و … به دلخواه مشتری و به صورت چاپ افست صورت می‌گیرد.

کارت آویز لباس

جنس محصولات تگ و کارت آویز لباس از مقواهایی با ضخامت و جنس‌های متنوع است که اطلاعات محصول و برند بر روی آن درج می‌شود. به یاد داشته باشید به وسیله نخ، پلمپ، و… از محل سوراج پانچی محصول آویز می‌گردد.

تگ آویز لباس یا اتیکت لباس ، برچسب هایی است که به لباس متصل می شود. و معمولاً حاوی اطلاعات اولیه مربوط به آن است. اندازه ، قیمت ، برند تجاری … همه اینها را می توان در اتیکت ها یافت. اما آنچه اکنون در صنعت رواج بیشتری یافته است ، استفاده از QR Code به عنوان سلاحی دیگر در میدان نبرد بازاریابی است.

همچنین چاپ آویز لباس های این مرکز در ۴ مدل با روکش سلفون های مات. گلاسه های یووی ، لمینت های برجسته و لمینت طلاکوب به چاپ می رسند. این کارت آویزهای طلقی در اصطلاح به اتیکت لباس معروف هستند. ولی برای آویز و یا هر محصولی که نیاز به آویز کردن دارد قابلیت استفاده دارند. امکان سفارش آنلاین کارت آویز با تمامی روکش های گفته شده روی وب سایت مجموعه قابل انجام است.

چاپ کارت لمینت برجسته مربع دورگرد

چاپ کارت آویز های آویز و اتیکت لمینت برجسته مربع نیز بر روی کاغذ های مقوای ایندربرد ۳۰۰ گرم به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات دارای پوشش می شود. و همچنین قسمت هایی که شما انتخاب می کنید که دارای برجستگی ها می شود. کارت های آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارت های آویز لمینت مات مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دورو چاپ و عرضه می شود.

کارت آویز چاپی

جاکارتی ها و کارت های آویز از جمله مواردی هستند که در کنار بند گردنی یا همان گردن آویزها کامل می شوند. کارت آویز در فرم معمول خود یک محفظه پلاستیکی معمولا از جنس پلاستیک خشک و سفت است. که برای قرار دادن کارت پرسنلی و یا کارت بازدید کننده در داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد.

حواستان باشد از فونت هایی بر روی کارت های خود استفاده کنید که واضح و زیبا باشند. شرکت خشیار برند در خدمت شما می باشد. با برند نهایی خود برای محصولات خود را متفاوت بفروشید. خشایار برند جزو یکی از بهترین شرکت های تولید انواع مارک ها لیبل ها می باشد.

چاپ کارت لیزری

چاپ کارت های آویز و اتیکت لمینت و لیزری برجسته مربع نیز بر روی کاغذ های مقوای ایندربرد به چاپ می رسد. که همچنین با روکش های سلفون مات نیز دارای پوشش می شود. و همچنین قسمت هایی که شما انتخاب می کنید که دارای برجستگی ها می شود. کارت های آویز لمینت برجسته مربع مشابه کارت های آویز لمینت مات و یا براق مربع به طور دورگرد و با چاپ دو رو چاپ و عرضه می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید