کار لیزری

کار لیزری ، به صورت لیزرهای سری CCD با دوربین های پیشرفته به شما این امکان را می دهند. که با بالاترین دقت و بیشترین سرعت، لیبل های پارچه ای، چرمی و غیر فلزی خود را برش بزنید. و با دقت و سرعت بالا، عملیات برش داخل و یا دور لیبل ها را انجام می دهد. مکان یابی مارک یا لیبل چاپ شده توسط دوربین با دقت بسیار بالایی انجام می شود. و بلافاصله عملیات برش، طبق دستور شما اجرا خواهد شد.

بهترین پیشنهادات برای برش لیبل های چرمی به صورت برش های لیزری می باشد. این دستگاه، لیبل ها و تصاویر چاپ شده روی هر نوع پارچه، چرم و دیگر جنس ها را به کمک یک دوربین حرفه ای تشخیص می دهد.

بزرگ شدن نام تجاری یا در حقیقت برند شما، بی شک بزرگ شدن بیزینستان را هم در پی خواهد داشت. اگر مشتری به مغازه ای رود و برند شما را بخواهد. حتی اگر فروشنده با شما کار نکرده باشد. نام شما را به عنوان برندی که خریدار دارد در ذهن خواهد سپرد.

اتیکت چرمی

در اتیکت چرمی طرح یا لوگوی مورد نظر شما طراحی شده و توسط دستگاه های جدید لیزر با کیفیتی فراتر از چاپ روی چرم حک می شود. شرکت خشایار برند تضمین این نوع اتیکت در شست و شو و تابش نور را به شما می دهد. دوخت ساده آن ، تنوع رنگ و ظاهر جذاب آن از مزایای دیگر این نوع اتیکت است.

از جمله ویژگی های این برش های لیزری بر روی مارک ها و …:

برش همه اندازه های لیبل، تنوع در رنگ ها، تولید همزمان چندین طرح و … به عنوان مثال کار های چرمی نیز به صورت لیزری طراحی و تولید می شوند. و طرح هایی که بر روی کار های چرمی حک می شوند. نیز به صورت لیزری می باشند. که باعث زیبا تر جلوه دادن مارک لباس ، لیبل لباس و اتیکت لباس های شما و حتی کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور کت و شلوار می شود.

سایز یا شکل لیبل ها و اتیکت ها مهم نیست. لیبل های چاپ شده یا گلدوزی شده به هر شکل و زاویه ای که باشند. نیز، توسط این دستگاه برش لیزری، به صورت لیزری برش داده خواهند شد.

کار های لیزری خشایار برند

کار های لیزری خشایار برند با دستگاه های لیزر برش مارک و لیبل و کارت آویز های مختلف انجام می گیرد. که این دستگاه می تواند به راحتی و دقیق اندازه لیبل ها را به طور یکسان برش دهد.

و همچنین خشایار برند با مهارت و سابقه ی طولانی در این زمینه ی مارک ها و اتیکت های لباس و لیبل چسبی می تواند بهترین کار های لیزری را در اختیار مشتریان خود به صورت اختصاصی قرار دهد.

چاپ کارت آویز لمینت مات

ازکارتهای آویز هم می توان برای تبلیغات بسیار بزرگ و اساسی فروشگاه خود و هم چنین برای زدن قیمت یا مشخصات محصول استفاده کنیم. کارتهای آویز بیشتر اوقات از یه تکه نخ یا سیم آویزان می شوند. و سایز خیلی مشخصی ندارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید