لیبل لباس

 در لیبل لباس

لیبل لباس

لیبل لباس و یکی از مهم ترین جنبه های آن ، توصیف مواد تهیه شده از آن کالا است. یک لیبل لباس خوب اطلاعات کاملی درباره متریال استفاده شده در ساخت لباس داراست. و به مصرف کننده برای تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید آن محصول به ما کمک می کند.

طبق قوانین نساجی و پشم ، لیبل ها باید حاوی سه قطعه اطلاعات مربوط به لباس باشد:

  • محتوای فیبر و برند
  • کشور مبدا و تولید کننده
  • وارد کننده یا فروشنده.

همچنین قانون این است که دستورالعمل مراقبت از لباس مربوطه نیز فاش شود.

برچسب ها در مکان های مختلف بر روی لباس وصل شده اند. معمولاً آنها در پشت گردن ، زیر درز کناری قرار می گیرند یا روی قوس پارچه نوشته می شوند یا روی بسته بندی محصول چاپ می شوند. لیبل لباس به دلیل تنوع در طرح، رنگ، اشکال و متریال به کار رفته، از محبوبیت بالایی در میان تولید کنندگان کالا و پوشاک برخوردار بوده است. همچنین تگ لباس (کارت آویز لباس) با طراحی لوگو به صورت رایگان، قالب محیط رایگان و یو وی موضعی رایگان به مشتریان محترم عرضه می گردد.

بافت لیبل پارچه ای

این محصول یکی از پر کاربرد ترین ملزومات پوشاک می باشد. که با تنوع بالا در طرح و رنگ های متنوع و ماندگاری بالا، با خدماتی همچون طراحی لوگو به صورت رایگان، مارک پشت دار یا لیبل برچسبی، اتیکت حرارتی یا لیبل اتویی، با تراکم بالا و کیفیت عالی تولید، و عرضه می گردد.

 لیبل لباس حرارتی یا پشت چسب دار

لیبل ها و اتیکت هایی که با چسب به کار متصل می شوند از دو دسته تشکیل می شوند.

  • لیبل حرارتی و یا اتویی

این محصول بیشتر برای پوشاک به صورت خرج کاری و … به کار می رود که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

  • لیبل برچسبی و یا پشت چسب دار

این محصول بیشتر برای کیف، کفش، مبلمان و…. به کار می روند. که به آسان به کار متصل شده و به صورت چاپی، بافت، مولتی استایل و چرم تولید عرضه می گردد.

لیبل پشت یقه لباس

لیبل های پشت یقه لباس برای معرفی و اختصاصی کردن یک برند پوشاک موفق به کار می روند. و از تنوع بالایی در زمینه رنگ بندی، طراحی و متریال به کار رفته برخوردار است. و همچنین طراحی برای لیبل پشت یقه مانتو، لیبل پشت یقه تیشرت ، پالتو، شلوار، ساپورت و …. به صورت حرفه ای انجام می شود.

این لیبل های پشت یقه لباس ها اغلب از جنس پارچه تولید می شود تا نرمی پارچه که باعث آزار یقه خریدار نشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 4.9]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید  مارک و لیبل لباس