بروشور چاپی

 در اتیکت لباس, لیبل لباس, مارک لباس

بروشور چاپی

بروشور چاپی یکی از المان های مهم برای شناختن مارک شما و برند شما به مشتری می باشد. حتماً شما هم بارها و بارها بروشورهای مختلفی را مطالعه کردید. یکی از مهم ترین مکان ها برای عرضه بروشور ها، اماکنی است که مردم در آنجا وقت آزاد دارند.

بروشور چاپی، یک ابزار تبلیغاتی است که برای ارائه اطلاعات و تبلیغ کردن محصولات استفاده می‌شود. این بروشورها از کاغذ با کیفیت بالا ساخته شده و برای چاپ طرح مورد نظر به چاپخانه‌ها سپرده می‌شوند. بروشورها می‌توانند به صورت یک برگه یا چند برگه باشند و اطلاعاتی مانند قیمت، تخفیفات، خدمات، مزایا و مشخصات محصولات را در بر داشته باشند.

طراحی بروشورها معمولاً شامل عکس‌ها، نمودارها، جدول‌ها و متن مربوط به محصول است است.

بی شک شما هم وقتی در صف انتظار یک پزشک مجرب بوده اید با بروشورهای مختلف که معمولاً روی میزها قرار دارد مواجه شده اید. این بروشور ها بیشتر نکان پزشکی را در خود جای داده است، بعلاوه اینکه ممکن است تبلیغ محصول بهداشتی یا آرایشی و زیبایی نیز در آن وجود داشته باشد.

قرار دادن بروشور در محل مناسب یکی از مهم ترین نکاتی است که برای گرفتن بیشترین بازده از بروشور چاپی بای مد نظر قرار داد. در مجموعه خانه چاپ و گرافیک انواع خدمات چاپ بروشور و کاتالوگ با تحویل فوری و کیفیت بالا انجام می شود.

برای ساخت یک بروشور ابتدا تمام برگه ها چاپ می شوند سپس بنابر نیاز شما جهت افزایش استحکام بروشور در برابر رطوبت و پارگی پوشش سلفون در انواع مدل های سلفون مات، سلفون براق و یا سلفون مخملی روی تک تک برگ ها قرار می گیرد. کارتن سازی

اماکن مناسب برای ارائه بروشور چاپی

بی شک برای انواع مختلف بروشورهای تبلیغاتی، اماکن مناسب مختلفی وجود دارد،
مثلاً برای محصولات بهداشتی مطب دکترهای معروف بهترین مکان می باشد،
برای عرضه محصولات آرایشی و زیبایی، مطب جراحان زیبایی و هم چنین آرایشگاه های زنانه یکی از بهترین گزینه هاست،
برای بروشور های مر بوط به البسه یکی از بهترین مکان ها باز آرایشگاه ها می باشد و به همین منوال…

امکان انتخاب چاپ دیجیتال و چاپ افست برای چاپ بروشور وجود دارد. تفاوت این دو چاپ بیشتر به تیراژ انتخابی شما بستگی دارد.

بروشور چاپی

محتویات بروشور

بروشورهای چاپی معمولاً صرفاً به معرفی محصولات نمی پردازند. معمولاً نکاتی راجع به کلیت مبحث و توصیه هایی وجود دارد. سپس محصول و برند معرفی می شود. در آخر نیز به بررسی ویژگی های مهم محصول پرداخته می شود.

خشایار برند با سال ها تجربه در زمینه چاپ اتیکت لباس و لیبل لباس و طراحی مارک لباس و بروشور و کارت آویز و کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور لباس مجلسی ، کاور کت و شلوار و اتیکت چرمی تمامی المان های تبلیغاتی در خدمت شماست.
شما می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

در دنیای امروز بازاریابی و برند سازی مهم ترین مقوله های فروش می باشند. چاپ مارک از مهمترین این کارها می باشد. می توان گفت که کیفیت کالا بعد از دو عامل ذکر شده ی بالا در سومین درجه اهمیت قرار می گیرد.

چاپ بروشور یکی از شناخته شده ترین راههای بازاریابی و برندینگ می باشد. این کاغذهای تا خورده را می توانید در هر مکانی که مردم مجبورند منتظر بمانند ببینید. سالن های آرایش و مطب پزشکان دو نمونه از اماکنی است. که استفاده از بروشور برای تبلیغات بسیار توصیه می شود.

طراحی و چاپ بروشور

طراحی بروشورها شاید در اولین نگاه ساده به نظر آید، اما بسیاری از پارامتر ها وجود دارد. که شاید شما لحظه ای هم به آنها فکر نکرده باشید. و حتماً برای طراحی بروشورها خود از یک طراح و یک بازاریاب مناسب مشورت بگیرید.
خشایار برند با در اختیار داشتن طراحان با تجربه، و هم چنین بکارگیری دستگاه های روز چاپ در خدمت شما برای چاپ انواع المان های برندینگ می باشد.

تفاوت بروشور و کاتالوگ در چیست؟ 

در گذشته نام‌­های مختلفی برای این کتابچه­‌ها مورد استفاده قرار داده می شد. بروشور و کاتالوگ، دوتا از متداول‌­ترین این نام‌­ها می باشند با این حال، امروز تقریباً تمام مؤسسات تبلیغاتی و صاحبان کسب و کارها بر روی کلمه «بروشور» توافق کرده‌اند و واژه «کاتالوگ» دیگر چندان کاربردی نمی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

چاپ لیبلکارهای چرمی Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید