محصولات چرمی

 در Uncategorized

محصولات چرمی

استفاده از چرم و محصولات چرمی، در استفاده از استایل  روزانه سبک و مدل منحصر به فردی به افراد می‌دهد. از زمانی که به خاطر داریم همواره لباسهای چرمی مورد استفاده بوده‌ و طرفداران بسیاری را نیز داشته‌ است. البته با پیشرفت صنعت مد، لباس‌ها و وسایل چرمی هم تغییرات  زیادی کرده‌اند. اضافه‌تر شدن ترکیب رنگ‌های زیاد به لباس‌ها و وسایل چرمی، طرفداران این نوع از پوشش را بیشتر کرده است  تا آنجا که مارک‌های مختلف و زیادی که فقط  چرم را تولید می‌کنند در ایران به صورت رسمی و پرطرفدار مشغول به کار میباشند.

امروزه از چرم طبیعی و مصنوعیی در تولید انواع محصولات چرمی از جمله لباس ، کیف ، کفش و … استفاده می شود . دقیقا به همین دلیل است که باید در انتخاب محصولات دقت کنیم و از جنس با کیفیتش استفاده کنیم  انواع محصولات چرمی  انتخاب مناسبی برای ما میباشند باید به این نکته دقت کرد که انواع محصولات چرمی هم دارای کیفیتهای مختلفی می باشند . و تنها دارا بودن هولوگرام اصل ، نشاندهنده ی اصل و کیفیت بالای محصول نمی باشد. بعضی اوقات ممکن است این لوازم را با استفاده از چند لایه چرم بی‌کیفیت و چسباندن آن‌ها به یکدیگر تولید کنند. این چرم‌ها ضایعات محصولات چرمی مرغوب‌تر میباشند که با چسب به هم چسبانده و رنگ‌شان می‌کنند تا خوب به نظر بیایند

انواع چرم طبیعی

چرم سبک : چرمیاست که از پوست حیواناتی مانند بز و بزغاله و… به دست می آیند و بسیار نرم و ظریف و نازک میباشند  و در ساخت محصولاتی مانند لباس کاربرد دارد. چرم نیمه سنگین : از پوست حیواناتی مانند کروکدیل و شترمرغ به دست می آیند و در تولید وسایل لوکس کاربرد دارد. چرم سنگین : چرم سنگین مرغوبترین نوع چرم میباشد و از پوست حیواناتی مانند گاو و گاومیش و … به دست می آیند و در تولید انواعمحصولات چرمی کاربرد بسیاری دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید  چاپ بروشورلیبل لباس خشایار برند