مارک پارچه ای:

تولید مارک پارچه ای با خشایاربرند برای شما.

مارکها و لیبل های پارچه ای در طیف وسیعی از تولیدات مورد استفاده قرار می گیرند:

مانند پوشاک (پشت یقه مانتو، پیراهن ها ، تیشرت، برگه ها و برروی گلچه کفش، در کنار روسری،  شومیز  و پالتو هاو…)

بر روی  مبلمان، کوسن ها، حتی سرویس آشپزخانه، و انواع مختلف کالای خواب و… استفاده می‌شود.

فایده مارک پارچه ای:

مارک های پارچه ای چون دوام و ماندگاری بالایی دارند گزینه مناسبی هستند،در شستشو و کیفیت و زیبایی منحصر به فردی که به کار می‌دهد و جنس خاص بافت لیبل  آن ها و دوخت راحت و قشنگی که دارند،

در مجموعه وسیعی از تولیدات از قبیل: پشت یقه مانتو، تگ تاشو داخل درز کنار جیبها ، مارک تاشو مبلی و کوسن ها، لیبل های روسری و مارک های لباسهای بچگانه و لیبل برای اکسسوری های مختلف کلاه  و دستکش و … کاربرد فراوان دارد.

تنوع بالا و بدون محدودیت اندازه ، رنگ بندی های بخصوصی که شما مشتریان می خواهید و جنس های با کیفیت در مجموعه لیبل ها خشایار برند طیف وسیعی ای از این نوع مارک را در اختیار  بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ کشور قرار می دهد.

لازم به ذکر است که در سفارش این نوع لیبل های لباس محدودیت اندازه ای وجود ندارد اما اندازه هایی با عرض کم مثلا از ۱ تا 1.5 سانتی متر برای شومیز ها و لباس های ظریف و بچگانه و اندازه های 1.5 تا 3.3 سانتی متر برای تمامی مدلهای مانتو، پیراهن ها، تیشرت ها و… و اندازه های بزرگ‌تر این لیبل برای انواع پالتو و کت و شلوار  و لباس کار استفاده می شود.

بافتن نوارها در متراژ بالا و گلدوزی مارک لباس یا مارک پشت یقه با هر طرح و رنگ و با نام برند مارک فروشگاهی شما نیز در سفارش های لیبل پارچه ای قابل پیاده سازی است.

در کل مارک های محصولات، شناسنامه و معرف محصولات می باشند.
هر چه طراحی لگو و نام برند جذابتر و زیباتر باشد، بی شک تاثیری مستقیم در فروش محصول خواهد داشت. خشایار برند این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است که انواع کارت آویز لباس یا مارک لباس با طرح های مختلف را طبق سلیقۀ مشتری، به بهترین نحو تولید و ارائه کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با نمونه محصولات خشایار برند با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید