مارکهای پارچه ای

مارکهای پارچه ای یکی ز انواع محصولات ماست، این المان ها یا از 4 طرف و یا از یک سو به محصول اصلی دوخته می شوند. علاوه برمعرفی محصول، سایز محصول را نیز در بر می گیرند. تولید مارک پارچه ای با خشایاربرند برای شما. مارک ها و لیبل های پارچه ای در طیف وسیعی از تولیدات مورد استفاده قرار می گیرند:

مانند پوشاک (پشت یقه مانتو، پیراهن ها، تیشرت، برگه ها و بر روی گلچه کفش، در کنار روسری، شومیز و پالتو ها و…) بر روی مبلمان، کوسن ها، حتی سرویس آشپزخانه، و انواع مختلف کالای خواب و… استفاده می‌ شود.

این نوع مارک برای معرفی و اختصاصی کردن یک برند لباس موفق استفاده می شود. که دارای تنوع بسیار بالایی در زمینه رنگ بندی، طراحی و متریال به کار رفته می باشد. این نوع مارک به علت ماندگاری بالا در شستشو و کیفیت و اعتباری که به کار می دهد.

لیبل های لباس

لازم به ذکر است که در سفارش این نوع لیبل های لباس محدودیت اندازه ای وجود ندارد. اما اندازه هایی با عرض کم مثلا از ۱ تا 1.5 سانتی متر برای شومیز ها و لباس های ظریف و بچگانه و اندازه های 1.5 تا 3.3 سانتی متر برای تمامی مدلهای مانتو، پیراهن ها، تیشرت ها و… و اندازه های بزرگ‌ تر این اتیکت لباس برای انواع پالتو و کت و شلوار  و لباس کار استفاده می شود.

بافتن نوارها در متراژ بالا و گلدوزی مارک لباس یا مارک پشت یقه با هر طرح و رنگ و با نام برند مارک فروشگاهی شما نیز در سفارش های لیبل پارچه ای قابل پیاده سازی است.

در کل مارک های محصولات، شناسنامه و معرف محصولات می باشند. و همچنین تولید کننده بهترین کارت آویز ها و همچنین کاور لباس مانند کاور مانتو و کاور کت و شلوار و کاور لباس مجلسی همچنین ساک دستی ، بگ کاغذی و اتیکت چرمی نیز می باشد.
هر چه طراحی لگو و نام برند جذابتر و زیباتر باشد. بی شک تاثیری مستقیم در فروش محصول خواهد داشت. خشایار برند این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است که انواع کارت آویز لباس یا مارک لباس با طرح های مختلف را طبق سلیقۀ مشتری، به بهترین نحو تولید و ارائه کند.

خرید مارک پارچه ای

فواید مارک پارچه ای:

مارک های پارچه ای چون دوام و ماندگاری بالایی دارند گزینه مناسبی می باشند. در شستشو و کیفیت و زیبایی منحصر به فردی که به کار می‌دهد. و جنس خاص بافت لیبل آن ها و دوخت راحت و قشنگی دارند.

در مجموعه وسیعی از تولیدات از قبیل: پشت یقه مانتو، تگ تاشو داخل درز کنار جیب ها ، مارک لباس تاشو مبلی و کوسن ها، لیبل لباس های روسری و مارک های لباس های بچگانه و لیبل برای اکسسوری های مختلف مثل کلاه و دستکش و … کاربرد فراوان دارد.

تنوع بالا و بدون محدودیت اندازه، رنگ بندی های بخصوصی که شما مشتریان می خواهید. و جنس های با کیفیت در مجموعه لیبل ها خشایار برند طیف وسیعی ای از این نوع اتیکت را در اختیار بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ کشور قرار می دهد.

مارک های لباس ها دوام و ماندگاری بالایی در شستشو دارند. و کیفیت و زیبایی خاصی که به جنس و لباس شما می‌ دهد. و جنس خاص بافت اتیکت ها  و قابلیت دوخت راحت آن طرفداران بسیاری دارند. خشایار برند همچنین تولید کننده کاور لباس مانند کاور کت و شلوار و کاور مانتو ، ساک دستی و … نیز می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید