بروشورها

 در اتیکت لباس, برند, لیبل لباس, مارک لباس

بروشورها

بروشورها یکی از لازم ترین محصولات برای تبلیغات و برندسازی محصولتان می باشد. به طور کلی چهار هدف اصلی دارند:

اطلاعات

بروشور بسیاری از مواقع شامل اطلاعات راجع به محصولات یا خدمات یک مجموعه می باشد. اطلاعاتی که مشتری دوست دارد راجع به محصول یا خدمت شما داشته باشد.

تبلیغات

مهم ترین عاملی که شما را به چاپ بروشور سوق می دهد بحث تبلیغات می باشد. اگر کسی آن را از شما بگیرد، بی شک حداقل با مجموعه ی شما آشنا می شود. حال آنکه مشتری باشد یا نباشد!

شناسایی

چاپ بروشور با کیفیت باعث اعتبار و شناخته شدن برندتان می شود.

آموزشی

بسیاری مواقع بروشورها شامل اطلاعات مفید و آموزنده برای مخاطب است. این آموزش ها می تواند در رابطه با کالا یا خدماتتون و یا حتی فارق از آن ها باشد.

برای داشتن یک بروشور مناسب بایستی تلفیقی از موارد بالا را هنگام طراحی مد نظر داشته باشید. البته ممکن است که یک هدف نسبت به هدف دیگر برجسته تر باشد. اما در مجموع بروشور خوب باید خصوصیات بالا را داشته باشد.

بروشور چاپی یکی از المان های مهم برای شناختن مارک شما و برند شما به مشتری می باشد. حتماً شما هم بارها و بارها بروشورهای مختلفی را مطالعه کردید. یکی از مهم ترین مکان ها برای عرضه بروشور ها، اماکنی است که مردم در آنجا وقت آزاد دارند.

مزایای بروشورها

توزیع آسان

شما می توانید بروشورها را هر جایی پخش کنید. از پخش مستقیم در خیابان گرفته تا جاهایی که حدس مس زنید مشترانتان تردد دارند.

مقرون به صرفه

بسیاری از راه های بازاریابی شاید بهتر از بروشور باشد. اما مطمئن باشید اگر قیمت را نیز در این رقابت مد نظر قرار دهیم. بی شک یکی از بهترین گزینه ها بروشورها می باشند.

اعتبار کسب و کار

طی پژوهشی که در سال 2010 در سوئد انجام شد مشخص گردید مردم اعتماد بسیاری به بروشورها دارند. اغلب مردم اگر نام شما را بر روی این محصولات تبلیغاتی دیده باشند. خیلی راحت تر از شما خرید می کنند.

بروشور

به طور کلی نوشته ها به چشم مشتری ها بسیار مطمئن اند. بی شک خودتان هم هنگام خرید به صورت نا خود آگاه به فروشگاه هایی که قیمت محصولات را نوشتند. اطمینان بیشتری می کنید. بروشور ها را عموماً بر روی کاغذهای گلاسه چاپ می کنند.

استفاده از عکس های زیبا، رنگ های گیرا و طراحی منحصر بفرد. از جمله مهمترین معیار ها برای مخاطب، به منظور برداشتن بروشور شما می باشد. ارائه ی مطالب مفید و داشتن محصول خوب در درجه های بعدی هستند.

مارک و لیبل و برندینگ

به جز اطلاع زسانی در مورد خصوصیات محصول، این المان ها باعث می شوند هر بار مشتری می خواهد محصول را استفاده کند. یک بار دیگر نام برند شما را ببیند، این امر به مرور زمان نام برند شما را در ذهن مخاطبانتان هک خواهد کرد.

خشایار برند یکی از تولید کنندگان مارک لباس ، اتیکت لباس ، لیبل لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور لباس مجلسی و کاور کت و شلوار می باشد. و همچنین تولید کننده انواع بگ و ساک دستی نیز می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ساک دستیمارک و لیبل در صنعت پوشاک Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید