تبلیغات

 در برند

تبلیغات اتیکت محصول

تبلیغات اتیکت محصول ، شرط لازم برای فروش هر محصولی، دیده شدن محصول توسط مشتری می باشد. در مرحله ی بعد می رسیم به بسته بندی و مارک و اتیکت محصول و در آخرین گام کیفیت محصول!! عبارت فوق نتیجه ی تحقیقاتی است که در سال 2013 در آمریکا ، در دانشگاه اورلاندو ، توسط آرنولد ارل صورت گرفت.

همچنین خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ، لیبل لباس ، اتیکت لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور کت و شلوار ، کاور مانتو و کاور لباس مجلسی و همچنین انواع اتیکت ها و لیبل ها و اتیکت چرمی نیز می باشد.

طراحی مارک و لیبل الگوریتم خاصی دارید یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم محصول شما چه کالایی می باشد. برای لباس ها اگر لباستان سایز بندی دارد، سایز باید روی لیبل یا کارت آویز بخورد. اگر محصولتان در چند رنگ است، می توانید رنگ را نیز بر روی آن بیاورید. بنابراین تابلو تبلیغاتی شما نابود نمی شود. شاید زیاد در معرض دید نباشد، اما به هر حال ممکن است روزی برای شما مشتری ای بیاورد.

همانطور که می بینیم کیفیت محصول آخرین المان تاثیرگذار در فروش می باشد. پیش از آن تبلیغ و بسته بندی قرار گرفته اند. حال فرض کنیم که کسی صرفاً با قصد خرید وارد فروشگاهی شود. هنگامی که وارد فروشگاه می شود اگر برندی در ذهن نداشته باشد. شروع می کند به مشاهده کالا ها یک به یک، لیبل به لیبل و اتیکت به اتیکت مارک به مارک و …

مارک ها لیبل ها

در این لحظه است که بسته بندی و المان های برندینگ شما، شروع به تاثیر گذاری بر مشتریان خواهند کرد. تصور کنید محصولی با کارت آویز چرمی و اتیکت های با کیفیت در کنار محصولی -حتی بهتر- با کیفیت پایین مارک و اتیکت و لیبل، تحقیقات انجام شده در اورلاندو نشان داده است.

که بیش از 70 درصد مشتری ها، محصول با کیفیت پایین تر و کارت آویز و لیبل بهتر را انتخاب کرده اند. در بخش دیگری آرنولد ارل اضافه می کند. که در حتی مشتری ها حاضر بودند برای کالای بی کیفیت تر هزینه ی بالاتری نیز بپردازند.

اتیکت محصول

پس به یاد داشته باشید که استفاده از کارت آویز و اتیکت محصول مناسب و هم چنین تبلیغات باعث فروش بیشتر شما می شود. کیفیت محصولات در رده بعدی قرار دارد. با خشایار برند خریدی مطمئن را تجربه کنید. برخی دیگر از کار های خشایار برند مانند بگ و ساک دستی ، بروشور چاپی و … نیز می باشد.

بروشور ها را عموماً بر روی کاغذهای گلاسه چاپ می کنند. استفاده از عکس های زیبا، رنگ های گیرا و طراحی منحصر بفرد. از جمله مهمترین معیارها برای مخاطب، به منظور برداشتن بروشور شما می باشد. ارائه ی مطالب مفید و داشتن محصول خوب در درجه های بعدی هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

چاپ لیبلکارهای چرمی Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید