چاپ بگ پارچه ای ( پارچه اسپامباند)

 در تولید مارک

چاپ بگ پارچه ای ( پارچه اسپامباند)

چاپ بگ پارچه ای (پارچه اسپامباند) خشیاربرند مطابق با برند و سلیقه خود توسط . خشیاربرند تولید کننده انواع ساک و بگ دستی در خدمت شماست. ساک دستی پارچه ای یک محصول پر کاربرد تبلیغاتی به عنوان ساک خرید، ساک تبلیغاتی و بسته بندی است.

ازبین ساک های دستی ،ساک پارچه ای بیشترین ماندگاری را دارد. حتی برای محیط زیست هم بسیار مفید هستند. بیشتر فروشگاه ها برای ارائه و فروش محصولات خود از آن استفاده می کنند و برند خود را تبلیغ می کنند.

نکات مفید برای سفارش ساک دستی

برای سفارش ساک دستی  پارچه ای باید به نکاتی مهم توجه داشته باشید که در ادامه به شما گفته خواهد شد.

  1. اگر که محصول شما دارای عمق یا پهنا است حتما از ساک دستی های دارای کاست استفاده کنید. زیرا این امر موجب می شود. ساک دستی پارچه ای شما محل کافی برای حمل محصول مورد نظر شما را داشته باشد و از نطر زیبایی نیز بهتر است.
  2. اگر محصول قابل فروش شما وزن بالایی دارد. برای ساک تبلیغاتی لطفا از بگ و ساک دستی دوختی مثل ساک دستی پارچه ای دوختی استفاده کنید.
  3. اگر ماندگاری ساک دستی برای شما قابل اهمیت میباشد از ساک دستی های دوختی استفاده کنید چون در طولانی مدت قابل استفاده و همچنین قابل شستشو هستند.
ساک دستی پارچه ای

ساک پارچه ای فواید های دیگری نیز دارد. ساک پارچه ای تنها یک ساک ساده برای خرید نیست. بلکه یک تبلیغ متحرک برای افرادی که برند یا لوگوی خود را بر روی آن چاپ می کنند محسوب می شود. که بسیار ارزان تر و مناسب تر از تبلیغات تلویزیونی، و حتی بیلبورد های خیابانی و انواع دیگر تبلیغات است.

شرکت خشایار برند یکی از بهترین تولید کننده های مارک لباس ، لیبل لباس ، اتیکت لباس ، کارت آویز ، کاور لباس مانند کاور مانتو ، کاور کت و شلوار و … می باشد.

ساک دستی تبلیغاتی در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می شود. که آمرتات بگ با توجه به زمینه فعالیت خود در طراحی ساک دستی و چاپ ساک دستی مشغول می باشند.

لیبل پارچه ای خشایار برند

در طیف وسیعی از تولیدات مانند پوشاک (پشت یقه مانتو، پیراهن، تیشرت، برگه و گلچه کفش، روسری، پالتو، شومیز و…) مبلمان، کوسن، سرویس آشپزخانه، کالای خواب و… استفاده می‌ شود. مارک بافی به علت دوام و ماندگاری بالا در شستشو و کیفیت و زیبایی خاصی که به کار می‌دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

چاپ بگ کاغذیدستگاه تولید مارک پارچه ای Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید