کارت آویز

 در Uncategorized

کارت آویز

کارت آویز یکی از پرکاربردترین المان های تبلیغاتی و بردینگ می باشد. در حقیقت یک چیزی بین بروشور ، مارک و لیبل را که تصور کنید، می شود کارت آویز !!
این المان ها عموماً به کمک نخ، طناب یا هر چیز دیگری به محصول الصاق می شوند. البته برخلاف مارک ها که در حقیقت جزئی از محصول اند، باید پیش از اولین استفاده از محصول جدا گردند.

شاید شما هم یکی از کسانی باشید که این مارک لباس ها و اتیکت را -در صورت زیبایی- به دستگیره ی اتاقتان، یا هر جای دیگر وصل می کنید. یا حداقل دیده باشید که کسانی این کار را می کنند. خشایار برند همچنین تولید کننده انواع کاور لباس مانند کاور لباس مجلسی ، کاور کت و شلوار و کاور مانتو و … نیز می باشد.

چاپ اتیکت یا تگ آویز در بسیاری از محصولات مصرفی کاربرد دارد و اطلاعاتی از محصول روی آن چاپ می‌شود. از جمله خدمات شبکه چاپ، چاپ انواع تگ اتیکت آویز می‌باشد. شما می‌توانید چاپ اتیکت یا تگ آویز را در انواع رنگ ها، طرح‌ها و برش‌ها سفارش دهید. چاپ اتیکت یا تگ آویز با متریال های مختلفی شامل مقوای گلاسه ، کرافت ، ایندربورد و … به دلخواه مشتری و به صورت چاپ افست صورت می‌گیرد.
از دید طراحی، کارت آویز ممکن است شامل عکس‌های جذاب یا الگوهای طراحی شده باشد که جلب توجه مشتریان را هدف قرار می‌دهند و ظاهر جذابی به محصول می‌بخشند.

کارت آویز یک ابزار با اهمیت است که به کسب و کارها کمک می‌کند محصولات خود را به درستی معرفی کنند، اعتبار برند را افزایش دهند و اطلاعات لازم را به مشتریان ارائه دهند.

اگر به ساختار این المان ها دقت کرده باشید در اغلب موارد از چندین بخش تشکیل شده اند. البته قانون خاصی برای آن وجود ندارد. ولی به عنوان پیشنهاد می تواند از :

  • یک اتیکت لباس با جنس ضخیم، شامل لوگو و طراحی با کیفیتی از طرحی مرتبط (یا غیر مرتبط) با محصول
  • یک لیبل لباس حاوی سایز و رنگ و مدل محصول
  • یک بروشور بسیار کوچک، راجع به شرایط نگهداری و توضیحات محصول تشکیل شده باشند.
کارت آویز
کارت آویز

موارد مصرف و طول عمر کارت آویز

هر چند بیشتر کارت آویز ها را در محصولاتی مانند کتانی و شلوار جین و تی شرت دیده ایم.  امروزه بسیاری دیگر از محصولات کمپانی های معتبر نیز دارای کارت آویز می باشند.
مثلاً بسیاری از ظرف های کریستالی و ارزشمند این کارتهای آویزی دارند. بسیار جامع که از آن به عنوان شناسنامه نیز یاد می کنند. به طور کلی می توان برای دنیای امروز این طور گفت که اغلب محصولات حرفه ای، خواه لباس باشد. یا ظرف، یا هر وسیله ی دیگری، بسته به سلیقه ی بازاریاب کمپانی ممکن است کارتهای آویز داشته باشد.

این المان های برندینگ حتی اگر پس از نخستین بار دور انداخته شوند نیز، تاثیر بسیار بزرگی در فروش شما دارند. حال آنکه شما می توانید با استفاده از کارت آویزهای زیبا و منحصر بفرد، مثلاً کارتهای آویز چرمی یا لیزری زیبا می تواند خریدار را مجاب کند. که این المان را پیش خود نگاه دارد.

کارت آویزها از مهم ترین اقلام لباس ها به خصوص شلوار جین ها می باشند که نشان دهنده ی طرز شستشو و مواد استفاده محصول بوده و اصل بودن و با کیفیت بودن محصول را به مشتریان معرفی می کند.

برخی دیگر از محصولات تولیدی خشایار برند می توان به اتیکت چرمی ، اتیکت کاغذی ، بگ و ساک دستی و … نیز می باشد.

انواع تگ وکارت آویز

کارت آویزها و جاکارتی ها دارای انواع گوناگونی می باشد

نوع افقی : کارت آویزها از نوع افقی در ابعاد متفاوت می باشد.ابعاد ۱۰۰ در ۶۸میلی متر، ۱۰۶ در۸۲ میلی متر و۱۱۵ در ۹۲ میلی متر موجود هستند.

نوع عمودی: در نوع عمودی نیز تنوع سایز وجود دارد. ۱۰۲ در ۶۵ میلی متر، ۱۲۴ در ۸۰ میلی متر، ۱۲۴ در ۹۵ میلی متر و در نهایت ۱۵۰ در ۱۰۵ میلی متر تولید می گردند.

پلاستیکی : جنس پلاستیک

 پلکسی گلاس : جنس های دیگری نیز به جز پلاستیک وجود دارد.کارت آویز پلکسی گلاس که به نام طلق خشک یا کریستالی معروف است. جاکارتی با ابعاد ۹۵ در ۶۵ میلی متر وجود دارد که برای کارت ویزیت می باشد.

در حقیقت هر مدل جاکارتی و کارت آویز برای هدفی به تولید می رسد تا تنوع نیاز مخاطبان، برطرف گردد. بعضی از انواع تگ و کارت آویز بند اتصال ندارد و به جیب لباس با یک گیره متصل می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ساک تبلیغاتی Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید