کارهای چرمی

 در اتیکت لباس, برند

کارهای چرمی

کارهای چرمی همواره دارای پرستیژ خاصی می باشند. کاپشن چرم، دستکش چرم ، کیف چرم و … کلاً می توان گفت که بوی چرم مخاطب را مسحور خواهد کرد.
در صنعت برندینگ و مارک و لیبل نیز چرم حضور دارد. مارک های چرمی جزو مارک ها و اتیکت های لاکچری و شیک می باشد.

همچنین خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس ، لیبل لباس ، اتیکت لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور کت و شلوار ، کاور لباس مجلسی و کاور مانتو و همچنین انواع اتیکت ها و مارک های چرمی نیز می باشد.

اتیکت چرمی

از چرم های طبیعی به عنوان اتیکت لباس و کارت آویز لباس لیبل چسبی برای پوشاک چرم اصل استفاده می شود. که درجه یک بودن جنس را به رخ مشتریان می کشد. و باعث جذب چرم دوستان می شود. در صنعت پوشاک استفاده از اتیکت و مارک چرمی بسیار رایج می باشد. و باعث زیبا تر شدن و شیک شدن پوشاک می شود.

بسیاری از سازندگان و تولیدکنندگان محصولات برای تبلیغات محصولاتشان از کارهای چرمی بهره می گیرند. در ادامه به برخی از المان های برندینگ که قابلیت اجرا با چرم را دارند اشاره خواهیم کرد.

اتیکت چرمی

حتماً شما هم اتیکت چرمی را بر روی بسیاری از شلوار های جین، پشت در ردیف بندهای کمربند دیده اید. چرم به دلیل مرغوبیتی که نسبت به کاغذ و یا پارچه دارد. نا خود آگاه محصول شما را کالایی با کیفیت و متفاوت نشان می دهد.

کارت آویز چرمی

از دیگر کار های چرمی می توان به کارت آویزهای چرمی اشاره کرد. به جز محصولات چرمی که اغلب دارای کارت آویز چرمی می باشند. بسیاری دیگر از کالا ها مانند ظروف کریستالی نیز می توانند کارت آویز چرمی داشته باشند. یک کارت آویز چرمی کم تر پیش می آید که دور ریخته شود.

سفارش اتیکت چرمی
کارهای چرمی

کیفیت چرم

کارت‌ اویز لباس معمولا از چرم ساخته می‌شوند. چرم یک ماده طبیعی است که از پوست حیوانات مختلفی مانند گاو، گوسفند و خرگوش به دست می‌آید. برای استفاده در تولید کارت‌های اویز لباس، از چرم مخصوصی استفاده می‌شود که معمولا چرم طبیعی است که با روش‌های خاصی به منظور ایجاد طرح و چاپ روی آن آماده می‌شود.

در صورتی که قیمت چرم طبیعی برای شما مهم نیست، می‌توانید از چرم طبیعی برای تولید کارت‌های اویز لباس استفاده کنید. چرم طبیعی به دلیل طراوت و زیبایی طبیعی خود، همچنین بوی مطبوعی که به آن می‌بخشد، جایگاه خود را در صنعت تولید کارت‌های اویز لباس حفظ کرده است.

اما اگر قیمت برای شما مهم است، می‌توانید از چرم مصنوعی به عنوان جایگزین چرم طبیعی برای تولید کارت‌های اویز لباس استفاده کنید. چرم مصنوعی به دلیل قیمت پایین تر و ماندگاری بیشتر در برابر شرایط مختلف آب و هوایی، محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا کرده است.

به طور کلی، استفاده از چرم طبیعی یا مصنوعی برای تولید کارت‌های اویز لباس، بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد.

بنابراین تابلو تبلیغاتی شما نابود نمی شود. شاید زیاد در معرض دید نباشد، اما به هر حال ممکن است روزی برای شما مشتری ای بیاورد.

یکی از جنس های لیبل و بروشور که مخاطب را وادار به تماشا می کند، چرم می باشد. چرم با زیبایی چشم نوازی که دارد می تواند تاثیرات مثبتی روی مشتری بگذارد. تنوع بالا و بدون محدودیت اندازه، رنگ بندی های خاص و جنس های با کیفیت در مجموعه لیبل طیف گسترده ای از این نوع مارک را در اختیار تولیدکنندگان بزرگ کشور قرار می دهد.

لیبل کارهای چرمی

لیبل های چرمی و بگ و ساک دستی دیگر محصولات چرمی خشایار برند می باشد. لیبل های کوچکی که معمولاً بر روی خود محصول و در دید قرار می گیرند. عموماً این المان ها را می توان بر روی بافت ها و سوییشرت ها و کارهای سنگین یافت. با خشایار برند بهترین کیفیت ها را تجربه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اتیکت محصولکارهای لیزری Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید