کالانما

 در برند, مارک لباس

کالانما

کالانما ، بروشور یا به زبان فارسی کالانما یا دفترک را می توان در حقیقت دفترچه ای نامید. که از طریق تولید کننده یا عرضه کننده به منظور آشنایی بیشتر مصرف کننده یا مشتری برای محصول یا خدمتی خاص طراحی می شود.

بروشورها را معمولاً برای عرضه تا می زنند. با توجه به محتوا و محل های قرار گیری محتوا ممکن است نوع های مختلفی از تا اجرا شود. از تای فرانسوی گرفته تا تا کردن آکارئونی.

یکی از رایج ترین زمینه ها برای چاپ کالانما ، بروشور های پزشکی و دارویی می باشد. اگر به هر کلینیک و یا داروخانه ای مراجعه کنید. بی شک بروشورهای بسیاری از محصولات و خدمات مختلف را خواهید دید.

بعلاوه برای هر نمایشگاهی از نمایشگاه مواد غذایی و البسه گرفته تا تجهیزات صنعتی، چاپ و ارائه بروشور یکی از ملزومات هر غرفه برای معرفی و تبلیغ کالال می باشد.

چاپ بروشور

یکی از شناخته شده ترین راههای بازاریابی و برندینگ می باشد. این کاغذهای تا خورده را می توانید در هر مکانی که مردم مجبورند منتظر بمانند ببینید. سالن های آرایش و مطب پزشکان دو نمونه از اماکنی است. که استفاده از بروشور برای تبلیغات بسیار توصیه می شود.

خشایار برند با سالها تجربه در طراحی و چاپ انواع بروشور ، مارک لباس ، اتیکت لباس ، لیبل لباس ، اتیکت چرمی و کالا های تبلیغاتی مانند بگ و ساک دستی تبلیغاتی آماده ارائه خدمات به شما تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع کالاها و خدمات می باشد.

بروشور (Brochure)

بروشورها معمولاً شامل چندین صفحه هستند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی واحد برای معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات استفاده می‌شوند. بروشورها می‌توانند به صورت یک صفحه‌ای یا چند صفحه‌ای باشند و معمولاً برای توضیحات بیشتر در مورد محصولات و خدمات، از تصاویر و نمودارهای گویایی استفاده می‌شود. بروشورها معمولاً در مراکز مختلف توزیع می‌شوند، مانند نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و دفاتر فروش.

تراکت (Flyer)

تراکت‌ها معمولاً شامل یک صفحه هستند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی سریع و موثر برای جذب مشتریان استفاده می‌شوند. تراکت‌ها معمولاً برای تبلیغات ویژه، تخفیف‌ها، رویدادها و محصولات جدید استفاده می‌شوند. تراکت‌ها معمولاً در مکان‌های عمومی مانند خیابان‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز خرید توزیع می‌شوند.

تراکت‌ها برای جذب مشتریان در زمان کمتر و با هزینه کمتری استفاده می‌شوند. هر دو روش برای تبلیغات و ترویج کسب و کار بسیار موثر هستند و بسته به نیاز و هدف کسب و کار، انتخاب می‌شوند.

تبلیغات اتیکت محصول

شرط لازم برای فروش هر محصولی، دیده شدن محصول توسط مشتری می باشد. در مرحله ی بعد می رسیم به بسته بندی و مارک و اتیکت محصول و در آخرین گام کیفیت محصول!! عبارت فوق نتیجه ی تحقیقاتی است که در سال 2013 در آمریکا ، در دانشگاه اورلاندو ، توسط آرنولد ارل صورت گرفت.

چاپ مارک و لیبل

جز این موارد تنها موردی که لازم است ذکر شود نام برند شماست. بسیاری از برندهای معتبر لیبل های جدا گانه ای نیز چاپ می کنند. که طریقه ی نگهداری و شست و شوی محصول را توضیح می دهد.

باید توجه داشت که تنها المان برندیگ شما مارک ها و لیبل ها و اتیکت ها نمی باشد. استفاده از کارت آویز های زیبا و هم چنین بگ و ساک دستی و کاور لباس  مانند کاور کت و شلوار ، کاور لباس مجلسی و کاور مانتو و بگ و ساک دستی تبلیغاتی از المان هایی می باشد که به اعتبار برندتان کمک شایانی خواهد کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارهای لیزریچاپ بروشور Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید