مارک چرمی

مارک چرمی یکی از شیک ترین و با کیفیت ترین جنس برای انواع مارک ها می باشد. خشایار برند تولید انواع لیبل لباس ، مارک لباس و اتیکت لباس ، کارت آویز لباس و کاور لباس مانند کاور مانتو و … را به صورت حرفه ای انجام می دهد. برخی دیگر از محصولات تولیدی خشایار برند می توان به اتیکت چرمی ، بگ و ساک دستی نیز اشاره کرد.

بعضی اوقات ممکن است این لوازم را با استفاده از چند لایه چرم بی‌ کیفیت و چسباندن آن‌ ها به یکدیگر تولید کنند. این چرم‌ها ضایعات محصولات چرمی مرغوب‌ تر می باشند. که با چسب به هم چسبانده و رنگ‌شان می‌کنند تا خوب به نظر بیایند.

استفاده از کارهای چرمی به منظور نهیه کارت آویز ، مارک و جاسوییچی های تبلیغاتی می توانند گزینه ی خوبی باشند. چرم به خودی خود نوعی حس شیک بودن و لاکچری را ایجاد می کند. مانند :کفش چرم کیف چرم و سایر محصولات چرمی

مارک چرمی

اتیکت چرمی

یکی از المان های برندینگ می باشد. که در بسیاری از البسه، بالاخص روی شلوار های جین و در ردیف جای کربند قرار می گیرد. خشایار برند این محصولات را بسته به نیاز شما، با متریال متفاوت، تولید می کند.

برندسازی فرآیندی است که به تدریج و با رعایت دنباله ای از اصول به دست می‌آید. استفاده از مارکی زیبا و مناسب می‌تواند به این روند سرعت ببخشد. مارک چرمی بیانگر کیفیت نام تجاری شما و اهمیتی است که به محصولات خود می‌ دهید.

البته با پیشرفت صنعت مد، لباس‌ها و وسایل چرمی هم تغییرات  زیادی کرده‌اند. اضافه‌تر شدن ترکیب رنگ‌های زیاد به لباس‌ ها و وسایل چرمی، طرفداران این نوع از پوشش را بیشتر کرده است. تا آنجا که مارک‌های مختلف و زیادی که فقط  چرم را تولید می‌کنند. در ایران به صورت رسمی و پر طرفدار مشغول به کار می باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید