مارک ها

مارک ها شاید تنها المانی باشند که با کمترین هزینه می توانند ارزش محصول شما را، تا حدود قابل قبولی افزایش دهند. گرافیک مارک ، جنس اتیکت و همین طور کیفیت کلی مارک می تواند روی فروش تاثیر مستقیم بگذارد.

امروزه برای نشان دادن برند خود از روش های مختلفی استفاده می کنند. و این امر در همه محصولات به راحتی دیده می شود. که باعث شده تا تولید کنندگان محصولاتی چون کیف و کفش، انواع لباس و مبلمان به برندسازی توجه خاصی داشته باشند.

این محصولات با استفاده از انواع مارک ها، لیبل ها و کارت های آویز  سعی می کنند برند و لوگوی خود را در معرض دید قرار دهند. خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس، لیبل لباس، اتیکت لباس و کارت آویز و همچنین کاور لباس نیز می باشد.

مارک پشت یقه لباس

مارک پشت یقه لباس برای معرفی و مختص یک برند پوشاک موفق به کار میرود. و از تنوع بالایی در زمینه رنگبندی، طراحی و جنس به کار رفته برخوردار می باشد.
همچنین طراحی برای مارک پشت یقه مانتو. مارک پشت یقه تیشرت، پالتو، شلوار، ساپورت و …. نیز انجام می شود.

لیبل پارچه ای

این محصول یکی از پر کاربرد ترین ملزومات پوشاک می باشد. که با تنوع بالا در طرح و رنگ های گوناگون و ماندگاری بالا، با خدماتی چون طراحی لوگو، مارک پشت دار یا لیبل های برچسبی، اتیکت حرارتی یا لیبل حرارتی، با کیفیت عالی تولید، و عرضه بازار میگردد.

اتیکت حرارتی یا پشت چسب دار

مارک ها و اتیکت هایی که با چسب به کار متصل می شوند از دو دسته تشکیل می شوند:

    اتیکت حرارتی

این محصول بیشتر برای پوشاک به صورت خرج کاری و … به کار می روند که از کیفیت بالایی برخوردار است.

    لیبل برچسبی یا پشت چسب دار

این محصول بیشتر برای کیف، کفش، مبلمان و … به کار می رود. که به آسانی به محصول متصل می شود. و به صورت چاپی، بافت، مولتی استایل (به صورت جند تایی) و چرم تولید می گردد.

تگ لباس

این محصول به دلیل تنوع در طرح، رنگ، شکل ها و جنس به کار رفته، از محبوبیت زیادیی در میان تولید کنندگان کالا و پوشاک برخوردار است. تگ لباس (همان کارت آویز لباس) با طراحی لوگو بر روی آن به مشتریان محترم عرضه می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید