مارک ها

مارک ها شاید تنها المانی باشند که با کمترین هزینه می توانند ارزش محصول شما را، تا حدود قابل قبولی افزایش دهند. گرافیک مارک ، جنس اتیکت و همین طور کیفیت کلی مارک می تواند روی فروش تاثیر مستقیم بگذارد.

امروزه برای نشان دادن برند خود از روش های مختلفی استفاده می کنند. و این امر در همه محصولات به راحتی دیده می شود. که باعث شده تا تولید کنندگان محصولاتی چون کیف و کفش، انواع لباس و مبلمان به برندسازی توجه خاصی داشته باشند.

این محصولات با استفاده از انواع مارک ها، لیبل ها و کارت های آویز سعی می کنند برند و لوگوی خود را در معرض دید قرار دهند. خشایار برند تولید کننده انواع مارک لباس، لیبل لباس، اتیکت لباس و کارت آویز و همچنین کاور لباس مانند کاور لباس مجلسی ، کاور مانتو و کاور کت و شلوار نیز می باشد. همچنین تولید کننده انواع بگ و ساک دستی و اتیکت چرمی نیز می باشد.

امروزه برای نشان دادن برند خود از روش های مختلفی استفاده می کنند و این امر در همه محصولات به راحتی دیده می شود. که باعث شده تا تولید کنندگان محصولاتی چون کیف و کفش، انواع لباس و مبلمان به برندسازی توجه خاصی داشته باشند.

لیبل های لباس

لازم به ذکر است که در سفارش این نوع لیبل های لباس محدودیت اندازه ای وجود ندارد. اما اندازه هایی با عرض کم مثلا از ۱ تا 1.5 سانتی متر برای شومیز ها و لباس های ظریف و بچگانه و اندازه های 1.5 تا 3.3 سانتی متر برای تمامی مدلهای مانتو، پیراهن ها، تیشرت ها و… و اندازه های بزرگ‌ تر این اتیکت لباس برای انواع پالتو و کت و شلوار  و لباس کار استفاده می شود.

مارک پشت یقه لباس

مارک پشت یقه لباس برای معرفی و مختص یک برند پوشاک موفق به کار میرود. و از تنوع بالایی در زمینه رنگبندی، طراحی و جنس به کار رفته برخوردار می باشد. همچنین طراحی برای مارک پشت یقه مانتو. مارک پشت یقه تیشرت، پالتو، شلوار، ساپورت و …. نیز انجام می شود.

لیبل پارچه ای

این محصول یکی از پر کاربرد ترین ملزومات پوشاک می باشد. که با تنوع بالا در طرح و رنگ های گوناگون و ماندگاری بالا، با خدماتی چون طراحی لوگو، مارک پشت دار یا لیبل های برچسبی، اتیکت حرارتی یا لیبل حرارتی، با کیفیت عالی تولید، و عرضه بازار میگردد.

اتیکت حرارتی یا پشت چسب دار

مارک ها و اتیکت هایی که با چسب به کار متصل می شوند از دو دسته تشکیل می شوند:

اتیکت حرارتی

این محصول بیشتر برای پوشاک به صورت خرج کاری و … به کار می روند که از کیفیت بالایی برخوردار است.

لیبل برچسبی یا پشت چسب دار

این محصول بیشتر برای کیف، کفش، مبلمان و … به کار می رود. که به آسانی به محصول متصل می شود. و به صورت چاپی، بافت، مولتی استایل (به صورت جند تایی) و چرم تولید می گردد.

تگ لباس

این محصول به دلیل تنوع در طرح، رنگ، شکل ها و جنس به کار رفته، از محبوبیت زیادیی در میان تولید کنندگان کالا و پوشاک برخوردار است. تگ لباس (همان کارت آویز لباس) با طراحی لوگو بر روی آن و برخی به صورت لیبل چسبی به مشتریان محترم عرضه می گردد.

کیفیت مارک در باور مردم برابر است با کیفیت محصول، هر چقدر در طراحی لگو، فرمت نوشتن نام برند، کیفیت مواد اولیه و کیفیت چاپ مارک دقیق تر و قوی تر باشید، بی شک فروش محصولتان نیز موفق تر خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonبرای مشاوره کلیک کنید